Михайлівська сільська громада (Полтавська область)

Have a question? Ask in chat with AI!

Михайлівська сільська громада: Об’єднана територіальна громада в Україні

Загальний огляд

Михайлівська сільська громада – це об’єднана територіальна громада в Україні, розташована в Машівському районі Полтавської області. Адміністративним центром громади є село Михайлівка. Громада об’єднує 12 населених пунктів, зокрема села Михайлівка, Залізничне, Ковалеве, Козубівка, Коноплянка, Кочержівка, Крива Руда, Мала Антонівка, Новосілка, Раївка, Рудка та Ярове.

Географічне розташування

Михайлівська сільська громада знаходиться на північному заході Полтавської області, в межах Придніпровської височини. Громада межує з такими районами: Машівським, Полтавським, Миргородським та Великобагачанським. Площа громади становить 326,9 квадратних кілометрів.

Природні ресурси

Михайлівська сільська громада має багаті природні ресурси. На території громади знаходяться численні родовища нафти, природного газу, вугілля та інших корисних копалин. Крім того, громада має сприятливі кліматичні умови для розвитку сільського господарства. Основними сільськогосподарськими культурами, які вирощуються на території громади, є пшениця, кукурудза, соняшник та соя.

Економіка

Основними галузями економіки Михайлівської сільської громади є сільське господарство, промисловість та торгівля. У громаді діють кілька промислових підприємств, зокрема цукровий завод, молокозавод та хлібозавод. Також на території громади знаходяться численні торгові центри, магазини та ринки.

Інфраструктура

Михайлівська сільська громада має розвинену інфраструктуру. На території громади знаходяться школи, дитячі садки, лікарні, амбулаторії та аптеки. Також у громаді діють численні культурні заклади, зокрема бібліотеки, будинки культури та музеї.

Туризм

Михайлівська сільська громада має потенціал для розвитку туризму. На території громади знаходяться численні історичні та культурні пам’ятки, зокрема церква Святого Михайла, пам’ятник Тарасу Шевченку та музей історії села Михайлівка. Також у громаді є кілька природних пам’яток, зокрема Михайлівський ліс та озеро Лиман.

Висновок

Михайлівська сільська громада є перспективною об’єднаною територіальною громадою в Україні. Громада має багаті природні ресурси, розвинену інфраструктуру та потенціал для розвитку туризму. Михайлівська сільська громада є привабливим місцем для проживання та бізнесу.

Часті запитання

  1. Де знаходиться Михайлівська сільська громада?
  2. Михайлівська сільська громада знаходиться в Машівському районі Полтавської області, в Україні.

  3. Які населені пункти входять до складу Михайлівської сільської громади?
  4. До складу Михайлівської сільської громади входять 12 населених пунктів: Михайлівка, Залізничне, Ковалеве, Козубівка, Коноплянка, Кочержівка, Крива Руда, Мала Антонівка, Новосілка, Раївка, Рудка та Ярове.

  5. Яка площа Михайлівської сільської громади?
  6. Площа Михайлівської сільської громади становить 326,9 квадратних кілометрів.

  7. Які основні галузі економіки Михайлівської сільської громади?
  8. Основними галузями економіки Михайлівської сільської громади є сільське господарство, промисловість та торгівля.

  9. Які основні туристичні пам’ятки Михайлівської сільської громади?
  10. Основними туристичними пам’ятками Михайлівської сільської громади є церква Святого Михайла, пам’ятник Тарасу Шевченку, музей історії села Михайлівка, Михайлівський ліс та озеро Лиман.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись 6-та гвардійська повітряно-десантна дивізія (СРСР)
Следующая запись Палац Чацьких (Боремель)

Последние темы форума