MIKS QUASIMODO ESMERALDA VARASTAS?

Have a question? Ask in chat with AI!

Miks Quasimodo Esmeraldat varastas?

Noore armastaja südamevalu

Quasimodo oli Pariisi Jumalaema katedraali kellamees, kes oli sündinud kurjakuulutava välimusega. Ta oli üksildane ja tagasihoidlik mees, keda kiusati tema välimuse pärast. Esmeralda oli ilus noor naine, kes oli mustlaste trupiga seotud. Ta oli lahke ja kaastundlik ning ta võttis Quasimodo omaks, kui teised teda hülgasi.

Quasimodo armus Esmeraldasse sügavalt, kuid ta teadis, et ta armastus ei oleks kunagi vastastikune. Ta otsustas teda varastada, et ta saaks temaga koos olla.

Esmeralda keeldumine

Kui Quasimodo Esmeraldat varastas, oli ta eemal tema tunnetest. Ta oli hirmul ja segaduses ning ta ei teadnud, mida teha. Ta palus Quasimodol teda vabastada, kuid ta keeldus. Ta ütles talle, et ta armastab teda ja et ta ei lase tal kunagi minna.

Quasimodo hullumeelsus

Quasimodo armastus Esmeraldasse muutus üha kinnisideeks. Ta ei suutnud taluda mõtet, et ta teda ei armasta, ja ta hakkas hulluks minema. Ta hakkas nägema hallutsinatsioone ja tal oli raevupurskeid.

Quasimodo lõplik lunastus

Lõpuks taipas Quasimodo, et ta ei saa Esmeraldat kunagi enda omaks teha. Ta otsustas teda vabastada ja end ohverdada, et ta saaks olla õnnelik. Ta aitas tal põgeneda katedraalist ja ta suri, kaitstes teda Claude Frollo eest.

Quasimodo varastamise põhjused

On mitmeid põhjuseid, miks Quasimodo Esmeraldat varastas. Üks põhjus oli see, et ta oli sügavalt armunud ja ta ei suutnud taluda mõtet, et ta teda ei armasta. Teine põhjus oli see, et ta oli üksildane ja tagasihoidlik mees, kes leidis lõpuks kedagi, kes teda aktsepteeris. Kolmas põhjus oli see, et ta oli hullumeelne ja ta ei suutnud kontrollida oma tegusid.

Quasimodo varastamise tagajärjed

Quasimodo varastamisel oli palju tagajärgi. Üks tagajärg oli see, et Esmeralda oli hirmul ja segaduses. Teine tagajärg oli see, et Quasimodo hakkas hulluks minema. Kolmas tagajärg oli see, et Quasimodo suri, kaitstes Esmeraldat Claude Frollo eest.

Järeldus

Quasimodo lugu on traagiline armastuse lugu. See on lugu mehest, kes armastas naist, kes teda ei armastanud. See on lugu mehest, kes oli üksildane ja tagasihoidlik ning kes leidis lõpuks kedagi, kes teda aktsepteeris. See on lugu mehest, kes oli hullumeelne ja kes ei suutnud kontrollida oma tegusid.

Korduma kippuvad küsimused

* Miks Quasimodo Esmeraldat varastas?

Quasimodo varastas Esmeraldat, sest ta oli sügavalt armunud ja ei suutnud taluda mõtet, et ta teda ei armasta.

* Mis oli Esmeralda reaktsioon, kui Quasimodo ta varastas?

Esmeralda oli hirmul ja segaduses. Ta ei saanud aru, miks Quasimodo ta varastas, ja ta ei teadnud, mida teha.

* Kuidas Quasimodo hullumeelsus mõjutas tema suhet Esmeraldaga?

Quasimodo hullumeelsus muutis tema suhet Esmeraldaga veelgi raskemaks. Ta hakkas nägema hallutsinatsioone ja tal oli raevupurskeid, mis hirmutasid Esmeraldat.

* Kuidas Quasimodo lõpuks lunastas?

Quasimodo lõpuks lunastas, kui ta taipas, et ta ei saa Esmeraldat kunagi enda omaks teha. Ta otsustas teda vabastada ja end ohverdada, et ta saaks olla õnnelik.

* Mis oli Quasimodo varastamise tagajärjed?

Quasimodo varastamisel oli palju tagajärgi. Üks tagajärg oli see, et Esmeralda oli hirmul ja segaduses. Teine tagajärg oli see, et Quasimodo hakkas hulluks minema. Kolmas tagajärg oli see, et Quasimodo suri, kaitstes Esmeraldat Claude Frollo eest.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись EEN GOED OPGELEIDE PERSOON NOOIT …
Следующая запись A HŐ LEGJOBB VEZETŐJE