MILLAL ON PAREM VANAD ASJAD ÄRA VISATA

Have a question? Ask in chat with AI!

Millal on parem vanad asjad ära visata?

Kõigil meist on neid asju, mida me enam ei kasuta, aga ei suuda kuidagi minema visata. Võib-olla need on vanad riided, millele me oleme emotsionaalselt kiindunud, või vana mööbel, mis on meile mälestusi täis. Ükskõik, mis need asjad on, nad võtavad meie elus ruumi ja võivad muuta meid segaseks ja stressis.

Otsus, millal on aeg vanad asjad ära visata, võib olla keeruline. Me ei taha ju kaotada midagi, mis meile oluline on, aga me ei taha ka oma elu ebavajaliku kraamiga koormata. Kuidas siis leida tasakaal nende kahe äärmuse vahel?

Siin on mõned asjad, mida tasub kaaluda, kui otsustad, kas visata vanad asjad ära või mitte:

# 1. Kas ma kasutan seda asja?

Esimene küsimus, mida endale esitada, on see, kas sa kasutad seda asja. Kui sa ei ole seda viimase aasta jooksul kasutanud, on tõenäoline, et sa ei hakka seda kunagi kasutama. See on märk sellest, et on aeg see ära visata.

# 2. Kas ma olen sellele asjale emotsionaalselt kiindunud?

Mõned asjad on meile emotsionaalselt kallid, isegi kui me neid enam ei kasuta. See võib olla vana mänguasi, mis meenutab meile lapsepõlve, või vana riideese, mis on seotud mõne olulise sündmusega meie elus. Kui sa oled sellele asjale emotsionaalselt kiindunud, siis võib olla keeruline sellest lahti lasta. Kuid kui see asi võtab su elus liiga palju ruumi või tekitab sulle stressi, siis võib olla parem sellest loobuda.

# 3. Kas ma saan selle asja kellelegi teisele anda?

Kui sa ei kasuta seda asja ja sa ei ole sellele emotsionaalselt kiindunud, siis võid selle kellelegi teisele anda. See on suurepärane viis anda asjale uus elu ja teha samal ajal ka head tegu.

# 4. Kas ma saan selle asja müüa?

Kui sa ei kasuta seda asja, sa ei ole sellele emotsionaalselt kiindunud ja sa ei leia kedagi, kellele see anda, siis võid selle müüa. See on suurepärane viis teenida natuke raha ja samal ajal ka oma elu ebavajalikust kraamist vabastada.

# 5. Kas ma saan selle asja ära visata?

Kui sa ei kasuta seda asja, sa ei ole sellele emotsionaalselt kiindunud, sa ei leia kedagi, kellele see anda, ja sa ei saa seda müüa, siis on aeg see ära visata. See võib olla raske otsus, kuid see on oluline samm oma elu ebavajalikust kraamist vabastamiseks.

# Kokkuvõtteliselt

Otsus, millal on aeg vanad asjad ära visata, võib olla keeruline. Kuid kui kaalud hoolikalt kõiki asjaolusid, siis saad teha õige otsuse. Ära karda loobuda asjadest, mida sa enam ei kasuta. Se…


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись MIÉRT FESTIK AZ AFRIKAI EMBEREK TESTÜKET?
Следующая запись JAKÝ JE ROZDÍL MEZI ŘÍMSKOU A ŘECKOU SOCHOU