MIS ON HALVIM VIIS OMA TELEFONI KAITSTA?

Have a question? Ask in chat with AI!

Mis on halvim viis oma telefoni kaitsta?

1. Ekraani kilede kasutamine

Ekraanikiled ei kaitse telefoni ekraani piisavalt kukkumise eest. Kui telefon kukub, võib ekraanikile saada kriimustada või lõhkeda, kuid see ei takista telefoni ekraani purunemist. Kui ekraanikile on kriimustatud, on seda raske puhastada ja see võib telefoni ekraani kasutamist häirida.

2. Telefonikotite kasutamine

Telefonikotid võivad kaitsta telefoni väikeste kriimustuste eest, kuid need ei kaitse telefoni kukkumise eest. Kui telefon kukub, võib telefonikott saada kriimustada või lõhkeda, kuid see ei takista telefoni purunemist. Üldiselt ei ole telefonikotid piisavalt vastupidavad, et telefoni kukkumise eest kaitsta. Telefoni kotid on sageli valmistatud õhukestest materjalidest, mis ei ole piisavalt vastupidavad, et telefoni ekraani ja korpust kaitsta.

3. Kallite telefonide ostmine

Kallid telefonid on sageli valmistatud parematest materjalidest ja neil on rohkem funktsioone kui odavamad telefonid, kuid need ei ole alati vastupidavamad kui odavamad telefonid. Kallid telefonid võivad kukkumise korral ikkagi puruneda või kriimustuda. Kalleid telefone on sageli keerulisem remontida ja remondikulud võivad olla kõrged.

4. Telefoni hoidmine taskus või kotis ilma kaitseta

Kui telefon on taskus või kotis ilma kaitseta, võib see saada kriimustada või puruneda, kui tasku või kott kukub või millegagi vastu lööb. Telefon võib saada kriimustada ka võtmete või teiste teravate esemete poolt.

5. Telefoni laenamine teistele

Kui telefon laenatakse teistele, on suurem tõenäosus, et telefon kukub maha või saab muul viisil kahjustatud. Teised ei pruugi telefoni nii hoolikalt kasutada kui telefoni omanik.

Kokkuvõte

Halvim viis telefoni kaitsta on ignoreerida telefoni kaitsevajadust. Telefonid on kallid ja neid on raske asendada. Telefonidega tuleb ümber käia ettevaatlikult ja neid tuleb kaitsta kahjustuste eest.

Korduma kippuvad küsimused

1. Mis on parim viis telefoni kaitsta?

Parim viis telefoni kaitsta on kasutada vastupidavat telefonikotti või -ümbrist. Telefonikottide ja -ümbriste valik on lai ja igaüks saab valida telefoni jaoks sobivaima kaitsevahendi.

2. Kas telefoniklaasid kaitsevad telefoni ekraani?

Telefoniklaasid ei kaitse telefoni ekraani piisavalt kukkumise eest. Kui telefon kukub, võib telefoniklaas saada kriimustada või lõhkeda, kuid see ei takista telefoni ekraani purunemist.

3. Kas telefonikotid kaitsevad telefoni kukkumise eest?

Telefonikotid kaitsevad telefoni kukkumise eest paremini kui ekraanikiled, kuid need ei ole alati piisavalt vastupidavad, et telefoni kukkumise eest kaitsta.

4. Kas kallid telefonid on vastupidavamad kui odavamad telefonid?

Kallid telefonid ei ole alati vastupidavamad kui odavamad telefonid. Kõik telefonid võivad kukkumise korral puruneda või kriimustuda.

5. Kas telefoni laenamine teistele on ohtlik?

Telefonilaenamine teistele on ohtlik, sest teised ei pruugi telefoni nii hoolikalt kasutada kui telefoni omanik.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись BOLÍ KOREŇ JAZYKA
Следующая запись ПРСТЕНИ ПРСТОМ НА ЛЕВОЈ РУЦИ БОЛИ