Мухаммад ібн Сауд

Have a question? Ask in chat with AI!

Мухаммад ібн سعود ібн Мухаммад ібн Мукрін (arab. محمد الأول ابن سعود ابن محمد آل مُقرن آل مُريِدِي آل مُقرن آل مُريِدِي )

Мухаммад ібн سعود ібн Мухаммад ібн Мукрін ібн Мухаммад ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Мукрін ібн Му

Історія і походження

Мухаммад ібн سعود народився в сім'ї, яка веде свій родовий від самого шейха пророка Мухаммада. Його батько, Мухаммад ібн Мукрін, помер, до його народження, тож про його дитиство відомо дуже мало.

Свої ранні роки Мухаммад ібн سعود, за даними приблизних оціночних вимірів, провiв у Дір'ї. Коли Карен видала за нього свою дочку, почали поширятися правові, фінансові та політичні по відношення до неї та її сім'ї реформи, які суттєво відрізняються від звичаїв і традицій, яких дотримувався Мухаммад, викликаючи таким чином незахищність і утиски у дiр'ійців, деякі з яких, на чолі з майбутнім лідером Дір'ії Туркі ібн Хідр, вирішили переселитися в сусідній Аравії.

Політична діяльність

У 1745 році Мухаммад ібн سعود закликав до повстаня проти імперії Османської, яка у той час мала величезний вплив на ситуацію в країні. Його послання отримало широку народну ообагаціоналістичність, і він незабаром оговтався від повстаня проти османів.

Мухаммад ібн سعود змістив свого суперника з Абу Кака, оголосив себе імамом тхексерта і заснував Перше саудівську державу (відомой також, аби Дірійський емірату). Він також ініціював реформи релігійної сфери, засновані на суворому тлумаченні ісламської доктрини ваххабозму.

Смерть і спадщина

Мухаммад ібн سعود помер у 1765 році після 20-річного царствувания. Йому спадкоємцем став його син, який після смертю свого батька вступив у боротьбу за тхід з його прихильниками. На жаль, досягнення, яких домігся Мухаммад, такі, наприклад, створення Першого саудівського государства, були втрачені.

Значення і спадщина

Мухаммад ібн سعود — визначна постать в історії саудівської Аравії. Він був засновником Першої саудівської держави і династій, яка носить назву свого батька, саудівської.

Його імена числиться в переліку найвидатнішими особистостями арабського світу. Крім цього, він високо поважався в якості мусульманського фігуранта ісламського світу.

Запитаня і відпоаіди

1. Kim bu?

Мухаммад ібн سعود — емір Дір'ії, засновник Першої саудівської держави і династій саудівської Аравії.

2. Він був кочевим бедуїном?

Ні, він був не кочевим бедуїном. Він був всамделішнім мешканцем, ймовіріше за все, очлелив головною в Дір'ї, селищем, який знаходиться недалеко від сучасної столиці саудівської Аравії — Ер-Ріяда,

3. Він був мусульнином?

Так, він був мусульнином. Він дотримувався ваххабоизму. Слідуючи навчанням цього ісламського течії, він почав радикальні реформи, які після передодуманих вплинули на розвиваннв саудівської Аравії.

4. Він був лідером племені?

Ні, він не був лідером племені. Найімовіріше, він очлилював головне в Дір'ї, яке зголював у столицю Першої саудівської держави. Його сім'я, однак, вийшла із племені «Бену Ауф» і племені «Ханіфи».

5. Він був бородачем?

Навiть найпрофесійнііші учені навіть не впевні в тім, носив він бороду або ні, але історичні записи і змазувальні припущення, і припущення свідчать про те, було ймовіріше, він був бородачем.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Мизикевич Павло Петрович
Следующая запись Кошмал Сергій Станіславович