Національний інститут охорони праці (NIOSH)

Have a question? Ask in chat with AI!

Національний інститут охорони праці (NIOSH): Захист працівників від небезпек на робочому місці

Огляд

Національний інститут охорони праці (NIOSH) є федеральною організацією в США, яка відповідає за проведення досліджень та вироблення рекомендацій для запобігання профзахворювань та нещасних випадків у виробничих умовах.

Історія NIOSH

NIOSH був створений у 1970 році шляхом об’єднання кількох федеральних агентств, які займалися охороною праці. Інститут входить до складу Центрів з профілактики та стримування захворювань (Centers for Disease Control and Prevention, CDC), що входять до складу Міністерства охорони здоров’я і соціальних служб США. Головне управління знаходиться у Вашингтоні, а дослідні лабораторії та відділення в Цинциннаті (Огайо); Моргантауні (Західна Вірджинія); Піттсбурзі (Пенсильванія); Денвері (Колорадо); Анкориджі (Аляска); Спокені (Вашингтон) і Атланті (Джорджія).

Місія та цілі NIOSH

Місією NIOSH є запобігання професійним травмам, хворобам та смертності шляхом проведення досліджень, розробки рекомендацій та надання інформації та навчальних матеріалів працівникам, роботодавцям та іншим зацікавленим сторонам. Основні цілі NIOSH включають:

 • Проведення досліджень для виявлення та оцінки професійних небезпек.
 • Розробка рекомендацій для запобігання професійним травмам, хворобам та смертності.
 • Надання інформації та навчальних матеріалів працівникам, роботодавцям та іншим зацікавленим сторонам.
 • Співпраця з іншими організаціями для просування безпеки та здоров’я на робочому місці.

Досягнення NIOSH

NIOSH досяг значних успіхів у поліпшенні безпеки та здоров’я працівників. Деякі з основних досягнень інституту включають:

 • Розробка стандартів для безпечного використання азбесту, кремнієвої та інших небезпечних речовин.
 • Створення Національного інституту досліджень безпеки та здоров’я на роботі (NIOSH), який проводить дослідження та розробляє рекомендації для запобігання професійним травмам, хворобам та смертності.
 • Запуск програми Safe in Sound, яка допомагає роботодавцям створювати та підтримувати безпечні та здорові робочі місця.
 • Створення Національної програми поінформованості про проблеми безпеки та здоров’я на робочому місці, яка надає інформацію та навчальні матеріали працівникам, роботодавцям та іншим зацікавленим сторонам.

Висновок

NIOSH є провідним федеральним агентством США в галузі охорони праці. Інститут проводить дослідження, розробляє рекомендації та надає інформацію та навчальні матеріали для запобігання професійним травмам, хворобам та смертності. Досягнення NIOSH мають значний вплив на поліпшення безпеки та здоров’я працівників по всій країні.

Часто задавані запитання

 1. Що таке NIOSH?
 2. Які основні цілі NIOSH?
 3. Які основні досягнення NIOSH?
 4. Де знаходиться головне управління NIOSH?
 5. Які основні напрямки досліджень NIOSH?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Київська область
Следующая запись Гавайський університет