Нагрудний знак «За заслуги перед Збройними Силами України»

Have a question? Ask in chat with AI!

Почесний нагрудний знак Начальника Генерального штабу «За заслуги перед Збройними Силами України»

За заслуги перед Збройними Силами України

Нагородою України «За заслуги перед Збройними Силами України» є почесний нагрудний знак, який заснований в 2004 році і має високу цінність для військовослужбовців. Нагороджуються ті, хто виявив героїзм, мужність, відвагу та самовідданість під час виконання службових обов'язків, а також за відмінні показники в бойовій підготовці, захопленні та утриманні важливих об'єктів, знищенні противника.

Історія нагороди

Почесний нагрудний знак засновано Указом Президента України від 23 серпня 2004 року № 1002/2004 "Про відзнаки Президента України". Статутом затверджені порядок нагородження та опис самого знака.

Статут нагороди

Згідно зі статутом, нагородою можуть бути нагороджені офіцери, прапорщики, мічмани, сержанти та солдати Збройних Сил України. Також можуть бути нагороджені громадяни України, не проходяться військову службу, та іноземні громадяни за вагомий внесок у зміцнення обороноздатності України.

Опис нагороди

Нагорода являє собою позолочений хрест із заокругленими кінцями, накладений на схрещені мечі. Всередині хреста розміщено щит із Державним Гербом України. На оборотній стороні щита вигравірувані номер знака та напис "За заслуги перед Збройними Силами України".

Порядок нагородження

Нагородження проводиться Президентом України за поданням Міністра оборони України. Як правило, це відбувається під час урочистих заходів, присвячених відзначенню Дня незалежності України, Дня Збройних Сил України та інших державних свят.

Значення нагороди

Нагорода «За заслуги перед Збройними Силами України» є дуже почесною для військовослужбовців. Вона є визнанням їх заслуг перед Батьківщиною та стимулом для подальшого сумлінного виконання службових обов'язків.

Питання, що часто задаються

  • Хто може бути нагороджений знаком «За заслуги перед Збройними Силами України»?
  • Хто засновником знака «За заслуги перед Збройними Силами України»?
  • Яке значення має нагорода «За заслуги перед Збройними Силами України»?
  • За які заслуги нагороджують знаком «За заслуги перед Збройними Силами України»?
  • Як виглядає знак «За заслуги перед Збройними Силами України»?


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Лядвенець
Следующая запись Nintendo 3DS

Последние темы форума