Найдьонов Павло Андрійович

Have a question? Ask in chat with AI!

<h2><b>Павло Найдьонов: Життєвий шлях радянського комуністичного діяча</b></h2>

<h2><b>Дитинство та ранні роки</b></h2>

Павло Андрійович Найдьонов народився 9 грудня 1905 року в місті Катеринослав (тепер Дніпро). Його батько, Андрій Найдьонов, був робітником, а мати, Марія Найдьонова, домогосподаркою. Павло був старшим з п'яти дітей у сім'ї.

У 1913 році Павло Найдьонов пішов до школи. Учився добре, був старанним і допитливим учнем. Після закінчення школи в 1921 році він вступив до Катеринославського політехнічного інституту.

<h2><b>Діяльність в комсомолі та партії</b></h2>

У 1922 році Павло Найдьонов вступив до лав комсомолу. Брав активну участь у роботі комсомольської організації, був секретарем комсомольського комітету інституту.

У 1924 році вступив до лав Комуністичної партії Радянського Союзу (КПРС). Швидко просувався по партійній драбині. У 1927 році він був обраний секретарем міського комітету комсомолу Катеринослава, а в 1929 році - секретарем обласного комітету комсомолу.

<h2><b>Робота на керівних посадах</b></h2>

У 1931 році Павла Андрійовича Найдьонова призначили секретарем Дніпропетровського обласного комітету КПРС. На цій посаді він пропрацював до 1937 року. За цей час він вніс значний внесок у розвиток Дніпропетровської області.

У 1937 році Павла Найдьонова призначили заступником наркома промисловості будівельних матеріалів СРСР. Працював на цій посаді до 1941 року. У роки Великої Вітчизняної війни працював у Державному комітеті оборони СРСР.

<h2><b>Подальша діяльність</b></h2>

Після війни Павло Найдьонов обіймав різні керівні посади в Херсонській області. У 1946 році він був обраний секретарем Херсонського обласного комітету КПРС. У 1950 році його призначили головою виконавчого комітету Херсонської обласної Ради депутатів трудящих.

У 1954 році Павла Андрійовича Найдьонова обрали депутатом Верховної Ради СРСР. Він був депутатом Верховної Ради СРСР 1-го і 2-го скликань.

<h2><b>Останні роки життя і смерть</b></h2>

У 1963 році Павло Найдьонов вийшов на пенсію. Проживав у Херсоні, де і помер 25 березня 1967 року. Похований на міському кладовищі.

<h2><b>Висновок</b></h2>

Павло Андрійович Найдьонов був видатним радянським комуністичним діячем. Він зробив значний внесок у розвиток Дніпропетровської та Херсонської областей. Його життя і діяльність є прикладом відданості справі партії і народу.

<h2><b>Часті запитання</b></h2>

<ol>
  <li><b>Якими були основні етапи життя Павла Найдьонова?</b></li>
  <li><b>Яку роль він відігравав у розвитку Дніпропетровської та Херсонської областей?</b></li>
  <li><b>Які посади обіймав Павло Найдьонов у роки Великої Вітчизняної війни?</b></li>
  <li><b>Коли Павло Найдьонов був обраний депутатом Верховної Ради СРСР?</b></li>
  <li><b>Де і коли помер Павло Найдьонов?</b></li>
</ol>

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Герб Стародуба
Следующая запись Кошевський Костянтин Петрович