Населення Болівії

Have a question? Ask in chat with AI!

Населення Болівії: історія, сучасність та перспективи

Населення Болівії: зліт і падіння

Історія населення Болівії — це історія злетів і падінь. У доколумбові часи населення території сучасної Болівії було дуже великим. За деякими оцінками, в момент прибуття іспанців воно досягало 10 мільйонів осіб. Однак після підкорення іспанцями іспанцями іспанцями іспанцями.

У наступні століття населення Болівії повільно зростало. На початку 20 століття воно становило близько 2 мільйонів осіб. У першій половині 20 століття населення Болівії зростало швидкими темпами. У 1950 році воно становило вже 4 мільйони осіб. У 1970 році воно досягло 5 мільйонів осіб.

У 1980-х роках у Болівії почалася економічна криза. Криза призвела до скорочення рівня життя населення. У 1990 році населення Болівії становило 6 мільйонів осіб. У 2000 році воно становило 7 мільйонів осіб. У 2010 році воно становило 8 мільйонів осіб.

У 2015 році населення Болівії становило 10,800 млн осіб. Щільність населення Болівії становить 10,6 осіб на квадратний кілометр, що є одним із найвищих показників у Південній Америці. Найбільш густонаселеними регіонами Болівії є департаменти Санта-Крус-де-ла-Сьєрра, Кочабамба та Ла-Пас. Населення цих департаментів становить понад 60% від загального населення Болівії.

Демографічні показники Болівії

У Болівії спостерігається високий рівень народжуваності та низький рівень смертності. У 2015 році народжуваність у Болівії становила 22,76 ‰, а смертність — 6,52 ‰. Природний приріст населення Болівії становив 1,56 %.

У Болівії також спостерігається високий рівень еміграції. У 2015 році з Болівії виїхало 2,3% населення. Основними напрямками еміграції з Болівії є Аргентина, Бразилія, Чилі та Іспанія.

Перспективи населення Болівії

Очікується, що населення Болівії продовжить зростати в майбутньому. За прогнозами, у 2050 році населення Болівії становитиме близько 15 мільйонів осіб. Таке зростання населення буде зумовлено високим рівнем народжуваності та низьким рівнем смертності.

Можливі питання:

  1. Які фактори впливають на чисельність населення Болівії?
  2. Які основні демографічні показники Болівії?
  3. Яка перспектива зростання населення Болівії?
  4. Які основні проблеми пов'язані з ростом населення Болівії?
  5. Які заходи уряду Болівії вживаються для скорочення темпів зростання населення?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Halocarpus biformis
Следующая запись Викрадення Шані Лук