НБМ

Have a question? Ask in chat with AI!

«НБМ» — закритий український сімейний телеканал

Український телеканал НБМ

«НБМ» — закритий український сімейний телеканал. Він існував з 1994 по 2017 рік, його етер складався з фільмів, серіалів, мультфільмів та музики. Цей канал є співзасновником «5 каналу».

Історія створення телеканалу

Телерадіокомпанія «НБМ» була заснована у 1994 році кількома провідними українськими медіакомпаніями: «Громадське телебачення» та групою підприємств «ИнтерМедиа». Офіційно каналом володів кіпрський офшор «ЕмСіВі Інтернейшнл» (51%) та ТРК «Експрес-Інформ» (49%). Сам телеканал запрацював через два роки. Першими програмами для нього готували «УТ-1» та «1+1».

Формат мовлення та контент телеканалу НБМ

Канал «НБМ» був сімейним, тож він показував різноманітні програми, які були цікаві глядачам усіх вікових груп. У денний час транслювалися популярні серіали, мультфільми та розважальні шоу. У вечірньому ефірі зазвичай ішли художні фільми та документальні стрічки.

Теленовини

ТРК «Експрес-Інформ» готувала для каналу «НБМ» щоденні новини. Ці новини виходили у прямому ефірі щодня о 18:30 та 20:30. Новини каналу «НБМ» були одними з найпопулярніших в Україні.

Мережа мовлення каналу «НБМ»

Канал «НБМ» мовив у Києві та області, а також у деяких інших містах України. Його можна було дивитись на кабельних і супутникових платформах.

Закриття телеканалу «НБМ»

25 січня 2017 року Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення позбавила телеканал «НБМ» ліцензії на мовлення. Причиною такого рішення стало те, що канал неодноразово порушував законодавство України. Зокрема, «НБМ» показував російські пропагандистські фільми та серіали.

Висновок

Телеканал «НБМ» був одним з найпопулярніших українських телеканалів. Його закриття стало великою втратою для українського телебачення.

Часто задавані питання:

  1. Коли був заснований телеканал «НБМ»?
  2. В який час зазвичай виходили новини на каналі «НБМ»?
  3. Де можна було дивитися канал «НБМ»?
  4. Коли був закритий канал «НБМ»?
  5. Чому канал «НБМ» був позбавлений ліцензії на мовлення?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Пресняков Максим Сергійович
Следующая запись Південний Ланаркшир

Последние темы форума