Один в каное (альбом, 2021)

Have a question? Ask in chat with AI!

Один в каное — Другий студійний альбом українського інді-гурту Один в каное


Другий студійний альбом українського інді-гурту Один в каное побачив світ 6 червня 2021 року. Вся композиція була випущена українською мовою, причому 10 з 12 пісень представлені вперше. Такі композиції, як «У мене немає дому» та «Ікони / Шістдесятникам», були представлені раніше у якості синглів. Цей видатний альбом потрапив до списку «21 найкращий український альбом 2021 року» за версією видання про українську музику «Liroom», а також у «10 найкращих альбомів українських музикантів за 2021 рік» за версією «#ШоТам».

Хроніка альбому

Гурт Один в каное має багату історія створення другого студійного альбому. Після успіху їхнього дебютного альбому «Один в каное», який вийшов у 2018 році, музиканти почали працювати над новим матеріалом.

У 2020 році гурт випустив два сингли: «У мене немає дому» і «Ікони / Шістдесятникам». Ці сингли ознаменували собою новий напрямок, який прийняв гурт. Звучання стало більш зрілим і складним, ніж на дебютному альбомі.

6 червня 2021 року гурт випустив свій другий студійний альбом, назвавши його просто «Один в каное». Альбом був дуже добре прийнятий критиками і музичними фанатами. Альбом поєднує в собі елементи інді-року, фолку і електроніки. В результаті вийшов унікальний та оригінальний звук, який виділив гурт серед інших виконавців української музичної сцени.

Вплив альбому

Альбом «Один в каное» мав значний вплив на українську музичну сцену. Він був одним з перших альбомів, в якому так широко використовувалися елементи електроніки та фольклорні мотиви. Цей альбом також став одним з перших українських альбомів, який потрапив до списку найкращих альбомів року за версією престижних музичних видань.

Альбом «Один в каное» закріпив за гуртом репутацію одного з найталановитіших і найцікавіших українських гуртів. Він відкрив нові горизонти для розвитку української музики і надихнув ціле покоління молодих музикантів.

Критична оцінка

Альбом «Один в каное» отримав схвальні відгуки від музичних критиків. Багато хто відзначив унікальне звучання альбому, а також його глибину і змістовність. Альбом був названий одним з найкращих українських альбомів 2021 року.

Комерційний успіх

Альбом «Один в каное» мав комерційний успіх. Він дебютував на першому місці в українському чарті альбомів і протримався на вершині чарту протягом кількох тижнів. Альбом також був сертифікований золотом.

Відгуки фанатів

Альбом «Один в каное» був тепло прийнятий фанатами гурту. Багато фанатів відзначили, що альбом перевершив їхні очікування. Альбом був названий одним з найкращих альбомів гурту.

Список пісень

 1. У мене немає дому
 2. Ікони / Шістдесятникам
 3. Блакитна пісня
 4. Тримай мене
 5. Вечірній потяг
 6. Жадан
 7. Чорне море
 8. Берег
 9. Між словами
 10. Мінімальний час
 11. Пісні
 12. З вітром

Висновок

Альбом «Один в каное» є одним з найважливіших альбомів в історії української музики. Він став поворотним моментом для гурту і відкрив нові горизонти для розвитку української музики. Альбом був тепло прийнятий критиками і фанатами і мав комерційний успіх.

Часто Задавані Питання

 1. Коли вийшов альбом «Один в каное»?
 2. Скільки пісень на альбомі «Один в каное»?
 3. Які сингли були випущені з альбому «Один в каное»?
 4. Як альбом «Один в каное» був прийнятий критиками?
 5. Який комерційний успіх мав альбом «Один в каное»?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Дзвінкий ясенний боковий фрикативний
Следующая запись Aarok