Оскар (фільм, 1967)

Have a question? Ask in chat with AI!

«Оскар» (фр. Oscar) — французька кінокомедія 1967 року режисера Едуара Молінаро з Луї де Фюнесом у головній ролі

Едуар Молінаро створив у 1967 році французьку комедію «Оскар», в якій Луї де Фюнес знявся у головній ролі. Успіх фільму був обумовлений трьома факторами: видатна гра де Фюнеса, екранізація успішної п'єси Клода Мане та захопливий сюжет.

Луї де Фюнес – майстер комедійного жанру

Луї де Фюнес, знаний французький комік, прославився на весь світ своїми неповторними комедійними ролями. Його персонажі відзначаються ексцентричністю, дратівливістю та вмінням потрапляти в кумедні ситуації. У фільмі «Оскар» актор вкотре продемонстрував свій комедійний талант. Він зумів створити образ невдахи, що у постійній боротьбі з життєвими обставинами: його герой, викладач музики Бернар Барньє, намагається розкрутити власну справу, але постійно зустрічається з нерозумінням та відмовами. Проте, незважаючи на його невдачі, він залишається вірним собі та своїм принципам.

Сміх крізь сльози — основа п'єси Клода Мане

Фільм «Оскар» є екранізацією успішної п'єси Клода Мане, поставленої в театрі за участю Луї де Фюнеса чотири рази — у 1959, 1961, 1971 та 1972 роках. П'єса має трагікомічний характер, поєднуючи в собі сміх і сльози. У центрі сюжету — історія про людину, яка намагається реалізувати свою мрію, незважаючи на всі перешкоди. Персонаж де Фюнеса бореться за те, щоб його музичний твір був виконаний на престижному конкурсі. Він не зупиняється ні перед чим, прагнучи досягти своєї мети, і в цьому його основна гідність і комічність.

Заплутаний сюжет з елементами абсурду

Сюжет фільму «Оскар» несподіваний і захопливий. Головний герой починає власну справу, орендуючи свою квартиру для зйомок фільму. Здавалося б, що може піти не так? Та все, що могло — стається! Шукаючи підходящу квартиру для свого головного героя, режисер винаймає квартиру Бернара, навіть не здогадуючись, що її вже орендував інший режисер, який також шукає квартиру для зйомок фільму. Так починається низка комічних ситуацій, що змушують глядача несамовито сміятися. Цікаво, що Едуар Молінаро в п'єсі обіграв тему мистецтва в мистецтві, коли у фільмі, який знімають в квартирі Бернара Барньє, постійно ламаються стіни та меблі, які не витримують диких танців головного героя.

Незабутні персонажі «Оскара»

У фільмі є ряд незабутніх персонажів, кожен з яких відіграє важливу роль у сюжеті. Крім головного героя, в комедії знялися Фернан Гравей, Клод Ріш, Марі-Франс Пізьє та інші відомі актори. Кожен з них створив яскравий і запам'ятовується персонаж, який додав фільму особливого шарму і сміху.

Висновок

«Оскар» — це класика французької комедії, яка і сьогодні здатна розвеселити глядача. Фільм наповнений дотепними діалогами, комічними ситуаціями та гротескними персонажами. «Оскар» — це чудова можливість провести час у приємній компанії та відпочити від напружених буднів.

Питання, що часто задаються по темі статті:

  • Який жанр фільму «Оскар»?
  • Хто зіграв головну роль у фільмі?
  • На основі якої п'єси знято фільм?
  • Які ще актори знімалися у фільмі?
  • Коли відбулася прем'єра фільму?


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Алкоголізм в Україні
Следующая запись Фатальна пристрасть (фільм, 2015)

Последние темы форума