Озіряний Сергій Олександрович

Have a question? Ask in chat with AI!


Сергій Озіряний: Любитель сцени та кіноекрану

Український світ театру та кіно знає Сергія Олександровича Озіряного як талановитого та шанованого актора, який прикрашав сцени та екрани десятиліттями. Його проникливі ролі та майстерна гра залишили незабутній слід у серцях глядачів. Давайте зануримося в захоплюючу подорож творчим шляхом Сергія Озіряного та розкриємо секрети його успіху.

Ранні роки та формування акторської майстерності

Сергій народився 29 березня 1956 року в Києві. З юних років він відчував тягу до творчості та виступав на шкільних сценах. По закінченні школи, він легко вступив до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого. Ці роки навчання стали для Сергія часом інтенсивного розвитку акторських навичок та формування його унікального стилю гри.

Тріумфальний дебют та визнання публіки

У 1978 році, відразу після закінчення навчання, Сергій Озіряний приєднався до трупи Київського театру юного глядача. Саме на цій сцені він зробив свій тріумфальний дебют у виставі «Тіні забутих предків», де майстерно відтворив складний образ Івана Палійчука. Його гра вразила глядачів та критиків, і з того часу Сергій став улюбленцем театральної публіки.

Яскраві ролі в кіно та телебаченні

У 1980-х роках Сергій Озіряний почав активно зніматися в кіно та на телебаченні. Його дебютом на великому екрані стала роль у фільмі «Проти течії», де він зіграв складну та драматичну роль молодого лікаря, який бореться за справедливість. Ця роль принесла йому широке визнання та стала відправною точкою його успішної кінокар’єри.

Всеукраїнська слава та почесні звання

У 1990-х роках Сергій Озіряний досяг піку своєї кар’єри. Він знімався в багатьох відомих фільмах, таких як «Сад Гетсиманський», «Дезертир», «Отаман», та інших. За свою майстерну гру він був удостоєний почесних звань Заслуженого артиста України (1993) та Народного артиста України (2004). Його творчість стала взірцем для багатьох молодих акторів, а його ролі захоплювали глядачів своєю правдоподібністю та емоційною глибиною.

Невтомний актор та приклад бездоганної гри

І сьогодні, Сергій Олександрович Озіряний продовжує зніматися в кіно та грати в театрі. Він є справжнім зразком невтомного актора, який присвятив своє життя сцені та екрану. Його самовіддана гра та майстерність продовжують вражати глядачів та надихати молодих акторів.

10 незабутніх ролей Сергія Озіряного

 1. Іван Палійчук у виставі «Тіні забутих предків»
 2. Лікар у фільмі «Проти течії»
 3. Полковник у фільмі «Отаман»
 4. Генерал у фільмі «Дезертир»
 5. Політик у фільмі «Сад Гетсиманський»
 6. Підприємець у фільмі «День народження Буржуя»
 7. Вчитель у фільмі «Клас»
 8. Священик у фільмі «Поводир»
 9. Президент у фільмі «Слуга народу»
 10. Підполковник у фільмі «Ржев»

Висновок

Сергій Олександрович Озіряний – це легендарний актор, який залишив вагомий слід у скарбниці українського театру та кіно. Його проникливі ролі, майстерна гра та невтомна відданість сцені стали зразком для багатьох поколінь акторів. Його творчість назавжди збережеться в серцях глядачів, а його ім’я назавжди буде вписане в історію української культури.

Часті запитання про Сергія Олександровича Озіряного

 1. Де народився Сергій Олександрович Озіряний?

  Сергій Олександрович Озіряний народився 29 березня 1956 року в місті Києві.

 2. <li><b>Де він навчався?</b>
   <p>
    Сергій Олександрович Озіряний навчався в Київському національному університеті театру, кіно і телебачення імені І. К. Карпенка-Карого.
   </p>
  </li>
  
  <li><b>Коли відбувся його дебют на сцені?</b>
   <p>
    Дебют Сергія Олександровича Озіряного на сцені відбувся у 1978 році в Київському театрі юного глядача у виставі "Тіні забутих предків".
   </p>
  </li>
  
  <li><b>Які його найвідоміші ролі в кіно?</b>
   <p>
    Сергій Олександрович Озіряний відомий за ролями у фільмах "Проти течії", "Дезертир", "Отаман", "Сад Гетсиманський", "Клас", "Поводир", "Слуга народу" та інші.
   </p>
  </li>
  
  <li><b>Які нагороди він отримав?</b>
   <p>
    Сергій Олександрович Озіряний удостоєний звань Заслуженого артиста України (1993) та Народного артиста України (2004).
   </p>
  </li>
  

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Прохідний вимикач
Следующая запись Станіслав Адам’як