Пахнюк Володимир Васильович

Have a question? Ask in chat with AI!

Володимир Васильович Пахнюк: кар’єра, діяльність та біографія

Хто такий Володимир Васильович Пахнюк?

Володимир Васильович Пахнюк — український генерал-майор, який в різні часи обіймав посади начальника управління Служби безпеки України у Закарпатській та Вінницькій областях.

Ранні роки та освіта

Володимир Пахнюк народився 26 квітня 1967 року в смт. Рокитне Рівненської області. Після закінчення середньої школи вступив до Національної академії Служби безпеки України, яку закінчив у 1992 році за спеціальністю «Правознавство».

Кар’єра в СБУ

Після закінчення академії Володимир Пахнюк розпочав службу в органах Служби безпеки України. Пройшов усі щаблі кар’єрного росту від оперуповноваженого до начальника управління СБУ.
У 2017 році Володимир Пахнюк був призначений начальником управління Служби безпеки України у Вінницькій області. На цій посаді він пропрацював до 2018 року, після чого був переведений до Закарпатської області, де очолював управління СБУ до 2019 року.

Діяльність на посаді начальника обласного управління СБУ

На посаді начальника обласного управління СБУ Володимир Пахнюк здійснював керівництво діяльністю органів Служби безпеки України в регіоні, спрямовував їх роботу на забезпечення національної безпеки та громадського порядку.

За час своєї роботи в СБУ Володимир Пахнюк неодноразово нагороджувався державними нагородами та відзнаками. Зокрема, він був нагороджений орденом «За заслуги» III ступеня, медаллю «За бездоганну службу» II і III ступенів, нагрудним знаком «За відзнаку в службі» I ступеня та ін.

Особисте життя

Володимир Пахнюк одружений, має двох дітей.

Висновок

Володимир Васильович Пахнюк — один з найдосвідченіших та найпрофесійніших співробітників Служби безпеки України. Він має великий досвід роботи на керівних посадах, неодноразово нагороджувався державними нагородами та відзнаками. Володимир Пахнюк — це справжній патріот України, який присвятив своє життя захисту національної безпеки та громадського порядку.

Поширені запитання

  1. Хто такий Володимир Пахнюк?
  2. Яку посаду обіймав Володимир Пахнюк у СБУ?
  3. Яку освіту отримав Володимир Пахнюк?
  4. Коли Володимир Пахнюк був призначений начальником управління СБУ у Вінницькій області?
  5. Які нагороди та відзнаки отримав Володимир Пахнюк?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Дейлі мейл
Следующая запись Церква святої Софії (Несебир)