Павлоградська загальноосвітня школа № 19

Have a question? Ask in chat with AI!

Павлоградська загальноосвітня школа I—III ступенів № 19: Оплот української освіти в Павлограді

Історія школи: Традиції освіти та патріотизму

Павлоградська загальноосвітня школа I—III ступенів № 19 має багату історію, що сягає корінням у 1864 рік. Школа зародилась як невелика парафіяльна школа при Свято-Миколаївській церкві, а згодом перетворилася на один з найпрестижніших навчальних закладів у Павлограді.

За час свого існування школа пережила багато випробувань, включаючи дві світові війни та зміни політичних режимів. Проте, протягом усіх цих років школа залишалася оплотом української культури та освіти.

Місія та цінності школи: Виховання патріотів та громадян

Місія Павлоградської загальноосвітньої школи I—III ступенів № 19 полягає у вихованні всебічно розвинених особистостей, які є патріотами України, мають високий рівень знань та моральних цінностей, а також готові до активної участі у житті суспільства.

Основними цінностями школи є:

 • Патріотизм та любов до України
 • Високі моральні та духовні цінності
 • Якісна освіта та постійний розвиток
 • Повага до особистості учня
 • Співпраця між школою та сім'єю

Унікальні програми та досягнення: Інновації та відмінність

Павлоградська загальноосвітня школа I—III ступенів № 19 пропонує своїм учням унікальні програми та можливості, які забезпечують їм високий рівень освіти та всебічний розвиток.

Серед цих програм варто відзначити:

 • Поглиблене вивчення української мови та літератури
 • Програми художньо-естетичного виховання
 • Спортивні секції та гуртки
 • Програми міжкультурного обміну та міжнародного співробітництва

Школа також пишається своїми досягненнями на обласних та всеукраїнських олімпіадах та конкурсах, а також високими показниками успішності учнів на зовнішньому незалежному оцінюванні.

Випускники школи: Майбутнє України

Випускники Павлоградської загальноосвітньої школи I—III ступенів № 19 є гордістю школи та міста. Вони успішно навчаються у провідних вищих навчальних закладах України та за кордоном, працюють на престижних посадах та роблять значний внесок у розвиток нашої країни.

Серед випускників школи є відомі політики, науковці, письменники, музиканти та спортсмени. Школа пишається своїми випускниками та підтримує з ними тісні зв'язки.

Висновок: Школа, яка формує майбутнє

Павлоградська загальноосвітня школа I—III ступенів № 19 — це унікальний навчальний заклад, який поєднує в собі традиції української освіти та інноваційні методи навчання. Школа надає своїм учням високоякісну освіту, виховує їх у дусі патріотизму та громадянської відповідальності, а також готує їх до успішного життя у сучасному світі.

Часто задавані питання:

 1. Якою є історія Павлоградської загальноосвітньої школи I—III ступенів № 19?
  Історія школи сягає корінням у 1864 рік, коли вона була заснована як невелика парафіяльна школа при Свято-Миколаївській церкві. Згодом школа перетворилася на один з найпрестижніших навчальних закладів у Павлограді.

 2. Яка місія та цінності Павлоградської загальноосвітньої школи I—III ступенів № 19?
  Місія школи полягає у вихованні всебічно розвинених особистостей, які є патріотами України, мають високий рівень знань та моральних цінностей, а також готові до активної участі у житті суспільства. Основними цінностями школи є патріотизм та любов до України, високі моральні та духовні цінності, якісна освіта та постійний розвиток, повага до особистості учня та співпраця між школою та сім'єю.

 3. Які унікальні програми та досягнення має Павлоградська загальноосвітня школа I—III ступенів № 19?
  Школа пропонує своїм учням унікальні програми та можливості, які забезпечують їм високий рівень освіти та всебічний розвиток, включаючи поглиблене вивчення української мови та літератури, програми художньо-естетичного виховання, спортивні секції та гуртки, програми міжкультурного обміну та міжнародного співробітництва. Школа також пишається своїми досягненнями на обласних та всеукраїнських олімпіадах та конкурсах, а також високими показниками успішності учнів на зовнішньому незалежному оцінюванні.

 4. Хто є випускниками Павлоградської загальноосвітньої школи I—III ступенів № 19?
  Випускники школи є гордістю школи та міста. Вони успішно навчаються у провідних вищих навчальних закладах України та за кордоном, працюють на престижних посадах та роблять значний внесок у розвиток нашої країни. Серед випускників школи є відомі політики, науковці, письменники, музиканти та спортсмени. Школа пишається своїми випускниками та підтримує з ними тісні зв'язки.

 5. Яким є майбутнє Павлоградської загальноосвітньої школи I—III ступенів № 19?
  Школа має амбітні плани на майбутнє. Вона прагне стати одним з провідних навчальних закладів в Україні, забезпечуючи своїм учням найкращу можливу освіту та готуючи їх до успішного життя у сучасному світі. Школа планує продовжувати розвивати свої унікальні програми та досягнення, а також зміцнювати зв'язки з випускниками та громадою.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Хом’ячок
Следующая запись Седна (міфологія)

Последние темы форума