Пенні Джонсон Джеральд

Have a question? Ask in chat with AI!

Пенні Джонсон Джеральд: подорож від Бродвею до Голлівуду

Пенні Джонсон Джеральд — американська актриса, яка зробила собі ім’я на сцені та екрані. Її кар’єра триває більше трьох десятиліть, і вона знялася в десятках фільмів і телевізійних шоу.

Ранні роки

Пенні Джонсон Джеральд народилася 14 березня 1961 року в Балтіморі, штат Меріленд. Вона захопилася акторською майстерністю ще в молодому віці і почала виступати в місцевих театральних постановках. Після закінчення середньої школи Пенні переїхала до Нью-Йорка, щоб продовжити свою акторську кар’єру.

Кар’єра в театрі

Перші успіхи Пенні Джонсон Джеральд були пов’язані з театром. Вона з’явилася в декількох бродвейських постановках, в тому числі в мюзиклах «Цвіт папороті» і «Волосся». У 1989 році Пенні була номінована на премію «Тоні» за свою роль у п’єсі «Епоха невинності».

Кар’єра в кіно і на телебаченні

У 1990-х роках Пенні Джонсон Джеральд почала зніматися в кіно і на телебаченні. Вона з’явилася в таких фільмах, як «Пропозиція», «Справа Пелікана» і «Останній з могікан». На телебаченні Пенні знялася в серіалах «Закон і порядок», «Зоряний шлях: Глибокий космос 9» і «24».

Останні роботи

В останні роки Пенні Джонсон Джеральд продовжує активно зніматися в кіно і на телебаченні. Вона з’явилася в таких фільмах, як «Чорний лебідь», «Джанго звільнений» і «Повстання планети мавп». На телебаченні Пенні знялася в серіалах «Стажер», «Американська сімейка» і «Анатомія Грей».

Особисте життя

Пенні Джонсон Джеральд вийшла заміж за актора Гліна Турмана в 1995 році. У них є один син, на ім’я Джейкоб. Пенні є активісткою в різних соціальних та політичних рухах, в тому числі в русі «Чорні життя мають значення».

Висновок

Пенні Джонсон Джеральд — талановита актриса, яка зробила успішну кар’єру на сцені та екрані. Вона знялася в десятках фільмів і телевізійних шоу, і її роботи були високо оцінені критиками і глядачами.

Часто задаються питання

 1. Де народилася Пенні Джонсон Джеральд?

  Пенні Джонсон Джеральд народилася в Балтіморі, штат Меріленд, США.

 2. Коли Пенні Джонсон Джеральд почала свою кар’єру в акторській майстерності?

  Пенні Джонсон Джеральд почала свою кар’єру в акторській майстерності в молодому віці, і почала виступати в місцевих театральних постановках.

 3. У яких фільмах знялася Пенні Джонсон Джеральд?

  Пенні Джонсон Джеральд знялася в десятках фільмів, в тому числі «Пропозиція», «Справа Пелікана» і «Останній з могікан».

 4. У яких телесеріалах знялася Пенні Джонсон Джеральд?

  Пенні Джонсон Джеральд знялася в десятках телесеріалів, в тому числі «Закон і порядок», «Зоряний шлях: Глибокий космос 9» і «24».

 5. Які нагороди отримала Пенні Джонсон Джеральд?

  Пенні Джонсон Джеральд була номінована на премію «Тоні» за свою роль у п’єсі «Епоха невинності».


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Барда Склір
Следующая запись Терешкова Валентина Володимирівна