Пічул Микола Миколайович

Have a question? Ask in chat with AI!

Пічул Микола Миколайович — герой, що захищав Україну

Микола Пічул є одним із тих хоробрих воїнів, які поклали життя за свободу нашої країни. Його коротка, але яскрава історія життя є прикладом мужності, патріотизму і самопожертви.

Народився Микола 11 липня 1994 року в селі Красноармійське, яке входить до Новоазовського району Донецької області. На жаль, рано покинув цей світ, загинувши від кулі ворога 27 липня 2014 року там же, де і народився.

Незважаючи на жорстокість війни, він залишався послідовником духовності. Долучився до церковної громади, був членом Української православної церкви.

Навчався в Красноармійській спеціалізованій гімназії, після закінчення якої вступив до Донецького коледжу культури і мистецтв.

Початок бойового шляху

Влітку 2014 року, під час початку бойових дій на Донбасі, Микола Пічул добровольцем приєднався до Національної гвардії України. Став бійцем 2-го батальйону спеціального призначення "Донбас".

Микола швидко став одним з найкращих кулеметників батальйону. Отримав позивний "Студент", що відображало його жагу до знань. Був відзначений за відвагу і майстерність, виявлені під час бойових дій.

27 липня 2014 року батальйон "Донбас" потрапив у засідку під селом Красноармійське. Микола Пічул загинув від куль ворожого снайпера, прикриваючи відхід своїх побратимів.

Поховання та вшанування пам'яті

Після загибелі Миколу Пічула поховали на кладовищі в селі Красноармійське. У 2015 році, після деокупації села, перепоховали на кладовищі міста Маріуполь.

Указом Президента України від 27 червня 2015 року Миколу Пічула посмертно нагороджено орденом «За мужність» III ступеня.

У 2016 році на фасаді Красноармійської спеціалізованої загальноосвітньої гімназії №1, в якій навчався Микола Пічул, було відкрито меморіальну дошку на його честь.

Микола Пічул — символ незламності українського духу

Микола Пічул став символом незламності українського духу у боротьбі за свободу і незалежність нашої країни. Його ім'я буде навічно вписано в історію України.

Питання, що часто задаються:

  1. Де і коли народився Микола Пічул?
  2. Яку освіту здобув Микола Пічул?
  3. Коли і де загинув Микола Пічул?
  4. Якою була військова служба Миколи Пічула?
  5. Які нагороди отримав Микола Пічул?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Дружко Сергій Євгенович
Следующая запись Семикутник

Последние темы форума