Підручний Гадсакера

Have a question? Ask in chat with AI!


«Підручний Гадсакера» (англ. The Hudsucker Proxy) — американський фільм братів Коен 1994 року

Огляд фільму

«Підручний Гадсакера» — це комедійний фільм 1994 року, знятий Джоелом та Ітаном Коенами за сценарієм Джоела та Ітана Коенів та Семом Реймі. Головні ролі у фільмі виконали Тім Роббінс, Дженніфер Джейсон Лі, Білл Мюррей, Пол Ньюман та Чарльз Дьорнінг.

Фільм розповідає історію Нора Вілларда (Тім Роббінс), молодого випускника коледжу, який переїжджає до Нью-Йорка, щоб зробити кар’єру в бізнесі. Він швидко знаходить роботу посильним у компанії Hudsucker Industries, але незабаром його підвищують до посади виконавчого директора. Однак незабаром Нору доводиться зіткнутися з безліччю проблем, включаючи недбалість, шахрайство та вбивство.

Акторський склад

«Підручний Гадсакера» зібрав чудовий акторський склад, який чудово впорався зі своїми ролями. Тім Роббінс чудово зіграв роль Нори Вілларда, молодого випускника коледжу, який сповнений амбіцій та прагнень до успіху. Дженніфер Джейсон Лі також чудово зіграла роль Емі Арчер, журналістки, яка розслідує діяльність Hudsucker Industries. Білл Мюррей чудово впорався з роллю Воллі Панка, бізнесмена, який намагається захопити контроль над Hudsucker Industries.

Саундтрек

Саундтрек до фільму був написаний Картером Бервеллом. Саундтрек отримав схвальні відгуки від критиків, які похвалили його за оригінальність та атмосферність.

Оцінки критиків

Фільм отримав в цілому позитивні відгуки від критиків. Роджер Еберт дав фільму три з половиною зірки з чотирьох, назвавши його «дуже смішним та оригінальним фільмом». Кеннет Туран з Los Angeles Times назвав фільм «чудовим прикладом кінокомедії». Однак деякі критики розкритикували фільм за його складність та занадто ексцентричну манеру оповідання.

Касові збори

Фільм зібрав $3,2 мільйона у прокаті в США та Канаді та $13,5 мільйона в інших країнах світу, що в сумі становить $16,7 мільйонів. Бюджет фільму склав $25 мільйонів.

Висновок

«Підручний Гадсакера» — це оригінальний та смішний фільм, який не варто пропускати. Фільм має чудовий акторський склад, чудовий саундтрек та цікавий сюжет. Однак деякі критики розкритикували фільм за його складність та занадто ексцентричну манеру оповідання.

Часті запитання

  1. Який сюжет фільму «Підручний Гадсакера»?
  2. Фільм розповідає історію Нори Вілларда (Тім Роббінс), молодого випускника коледжу, який переїжджає до Нью-Йорка, щоб зробити кар’єру в бізнесі. Він швидко знаходить роботу посильним у компанії Hudsucker Industries, але незабаром його підвищують до посади виконавчого директора. Однак незабаром Нору доводиться зіткнутися з безліччю проблем, включаючи недбалість, шахрайство та вбивство.

  3. Який акторський склад фільму «Підручний Гадсакера»?
  4. Тім Роббінс, Дженніфер Джейсон Лі, Білл Мюррей, Пол Ньюман та Чарльз Дьорнінг.

  5. Який саундтрек до фільму «Підручний Гадсакера»?
  6. Картер Бервелл.

  7. Які оцінки критиків отримав фільм «Підручний Гадсакера»?
  8. В цілому позитивні.

  9. Які касові збори фільму «Підручний Гадсакера»?
  10. $3,2 мільйона у прокаті в США та Канаді та $13,5 мільйона в інших країнах світу, що в сумі становить $16,7 мільйонів.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Асанума Інедзіро
Следующая запись DOU

Последние темы форума