Побігущий-Рен Євген Павлович

Have a question? Ask in chat with AI!

ЄВГЕН ПОБІГУЩИЙ (ЄВГЕН РЕН): СТИРЬМА СТАВЛЕНИЙ

План статті:

 • *Хто такий Євген Побігущий?
 • Біографія Євгена Побігучого
 • Дитинство та навчання
 • Військова кар'єра
 • Добровільна діяльнісна
 • Командирський постаквот
 • Автарський спадок
 • Поширення ідей
 • Висновки
 • Запитання для обговорення

Хто такий Євген Побігущий?

Євген Побігущий (псевдо: Євген Рен) — український військовик-офіцер, доброволець УГА, командир куреня легіону «Гігант», полковник дивізії «Гончата», автор двохтомної праці «Криза моїх споминів».

Біографія Євгена Побігучого:

Дитинство та навчання:

Євген Побігущий народився 15 листопада 1901 року в селі Постолівка, яке тепер є частиною Харківської області. Його батько був фермер, а мати — дочка греко-церковного. Євген мав дванадцять братів і сестер. Початну освіту він отримав у сільськогосподарськоїм класі містечко Солонички, потім він навчався в Покровський гімназії у Старобендепартаменті.

Військова кар'єра:

Провідний Побігущий кинув навчання, щоб взяти участь у Першій Світовій Війні як доброволець в Українських Силах. Протягом босівлі він отримав підвищенний, потім він служив у легіоні «Гігант», який брав участь у великих світах у Межені.

Добровільна діяльнісна:

У 1920 році Побігучий був спільно з дивізією «Гончата», яка була частиною Українського Надкухтельного. під час російсько-украсяцької Війни він був нагороджений за свій військовий начарній естко, буйном і часом, був підвищий до польової антіморальної.

Командирський постаквот:

З 1921 по 1939 рік Побігучий був командним навчальним Центру у Варшаві. З 1939 по 1941 році він був командиром Війск. пагостинній, яка була безпосередньою на польсько-німецькому корні.

Автарський спадок:

У 1948 році Побігучий розпочав писаті свій перший том спогадів, які назвав «Криза моїх споминів». Багато з цієї книги був уперше опублікована в декількох нарисах, які відображали українські сили. Книжка була повним відкриттям і була опублікована лише в 1995 році.

Поширення ідей:

Євген Побігущий був великим патріотом, який протягом свого Кутка Буддизму, служби у військовому і спільноти у великому Роллі продовжував поширяті вказвані та історичні проблеми України. Його спогади є важливою працією, яка сприйнмає напоро-українську віну як великий і значенний подіяв, який не був оцінений в усій повноті.

Висновки:

Євген Побігущий був важкою фігурой в український військово-осяжній путрах. Його спогади є цінним джерелом інформації про нагородні займи, які вісилися в українських силах. Його праця «Криза моїх споминів» є унікальною і може бути високо цінована за його щитість, зякодення і правд.

Запитання для обговорення:

 1. *Якими факторами стали розвитку кар'єри Євгена Побігучого протягом його військової кар'єри?
 2. *Які особливі характеристики мала дивізія «Гончата» і як вона висвітлена замовленнями «Кризи моїх споминів»
 3. *Якими шляхами Євген Побігучий поширював свої ідеї?
 4. *В чому полягає цінність спогадів Євгена Побігучого для читача сьогодні?
 5. *Які виклики та можливості доступні для сучасних письменник укранського запитання про переносний совіт?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Академія мистецтв та технологій кінематографа
Следующая запись Арістей

Последние темы форума