Поліщук Вікторія Олегівна

Have a question? Ask in chat with AI!

Вікторія Олегівна Поліщук: Героїчна Жертва Захисниці Вітчизни

Хто Така Вікторія Поліщук?

Вікторія Олегівна Поліщук була молодою та відданою українською військовицею, яка відважно служила своїй країні. Народилася Вікторія 21 липня 1996 року у місті Збараж, Тернопільської області, Україна. З ранніх років вона виявляла любов до батьківщини та прагнення захищати її. Після закінчення школи Вікторія вирішила присвятити своє життя військовій службі та вступила до лав Збройних Сил України. Вона пройшла підготовку та стала старшим солдатом, взявши на себе відповідальність за захист своєї країни.

Участь у Російсько-Українській Війні

У 2014 році, коли розпочалася російсько-українська війна на сході України, Вікторія Поліщук не вагаючись відправилася на фронт. Вона служила в лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила, яка брала участь у багатьох важливих битвах. Вікторія мужньо виконувала свої обов’язки, проявляючи незламну волю та рішучість. Вона ризикувала власним життям, щоб захистити свою країну та зберегти свободу українського народу.

Трагічна Загибель

24 лютого 2022 року, коли розпочалося повномасштабне вторгнення російської армії в Україну, Вікторія Поліщук перебувала на фронті, захищаючи свою країну. Вона брала участь у запеклих боях, обороняючи позиції українських військ. 25 лютого, під час виконання бойового завдання, Вікторія загинула від ворожого обстрілу. Її трагічна смерть стала великою втратою для Збройних Сил України та всієї України.

Нагороди та Вшанування

За свою хоробрість та самовідданість Вікторія Поліщук була посмертно нагороджена орденом «За мужність» ІІІ ступеня. Також її ім’ям названо одну з вулиць у її рідному місті Збараж. Її пам’ять буде назавжди жити в серцях українського народу як символ героїзму та мужності.

Висновок

Вікторія Поліщук — це приклад відваги, патріотизму та самопожертви. Вона присвятила своє життя захисту своєї країни і загинула, виконуючи свій військовий обов’язок. Її героїчний подвиг назавжди залишиться в історії України і надихатиме майбутні покоління на боротьбу за свободу та незалежність. Вічна пам’ять Герою!

Часті Запитання (FAQ)

  1. Де народилася Вікторія Поліщук?
  2. Вікторія Поліщук народилася 21 липня 1996 року у місті Збараж, Тернопільської області, Україна.

  3. У якій військовій частині служила Вікторія Поліщук?
  4. Вікторія Поліщук служила у лавах 24-ї окремої механізованої бригади імені короля Данила.

  5. Коли загинула Вікторія Поліщук?
  6. Вікторія Поліщук загинула 25 лютого 2022 року під час виконання бойового завдання.

  7. За що Вікторія Поліщук була нагороджена?
  8. Вікторія Поліщук була посмертно нагороджена орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

  9. Як вшанували пам’ять Вікторії Поліщук?
  10. Іменем Вікторії Поліщук названо одну з вулиць у її рідному місті Збараж.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Естонія на пісенному конкурсі Євробачення 2023
Следующая запись Прик-тест