Пресняков Максим Сергійович

Have a question? Ask in chat with AI!

Максим Сергійович Пресняков: герой, який слідує за мрією назавжди

Хто такий Максим Сергійович Пресняков?

Максим Сергійович Пресняков був українським військовим офіцером, командиром роти 93-ї окремої механізованої бригади. Він загинув під час бойових дій в Донецьку 18 січня 2015 року, захищаючи свою країну від російських окупантів. За свій героїзм і відданість Батьківщині Максим посмертно отримав звання Народного Героя України.

Життєвий шлях Максима Преснякова

Максим Пресняков народився 22 травня 1986 року в місті Мошни Черкаської області. З дитинства він мріяв стати військовим, і його мрія здійснилася, коли він вступив до Військової академії в Одесі. Після закінчення академії Максим служив у різних військових частинах по всій Україні. У 2014 році він був направлений на схід України для участі в антитерористичній операції проти російських окупантів.

Подвиг Максима Преснякова

18 січня 2015 року рота під командуванням Максима Преснякова потрапила в засідку російських терористів під час виконання бойового завдання в Донецьку. Незважаючи на перевагу противника в силах і засобах, Максим і його бійці мужньо чинили опір і завдали терористам значних втрат. Однак під час бою Максим отримав смертельне поранення.

Вшанування пам'яті Максима Преснякова

За свій героїзм і відданість Батьківщині Максим Пресняков посмертно був удостоєний найвищої державної нагороди – звання Народного Героя України. Його ім'ям названі вулиці і школи в різних містах України. Пам'ять про Максима Преснякова завжди буде жити в серцях українського народу.

Висновок

Максим Сергійович Пресняков – це герой України, який віддав своє життя за свободу і незалежність нашої Батьківщини. Його подвиг назавжди залишиться в пам'яті українського народу.

Часто задавані питання

  1. Коли і де народився Максим Пресняков?
  2. Де навчався Максим Пресняков?
  3. Де служив Максим Пресняков?
  4. Коли і де загинув Максим Пресняков?
  5. Якою нагородою був удостоєний Максим Пресняков?


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Страхування відповідальності роботодавця
Следующая запись НБМ

Последние темы форума