ПРИНЦИП ЕТАПНОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ГЕМОРОЙ У ВІДПОВІДНОСТІ ДО ВИМОГ НАЦІОНАЛЬНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ ЩОДО ВЕДЕННЯ ХВОРИХ НА УСКЛАДНЕНИЙ (КРОВОТЕЧА, ГОСТРИЙ ТРОМБОЗ, ВИРАЗКУВАННЯ ТА ІНШЕ)ГЕМОРОЙ ІІІ–ІVCТ.:

Have a question? Ask in chat with AI!

Яка відповідь є правильною?

  • Проведення косервативного лікування (дієта, венотоніки, використання кремів, свічок , тощо) лікарем загальної практики сімейної медицини протягом 2-5діб з послідуючою консультація лікаря-проктолога-хірурга з метою визначення та реалізації адекватної лікувальної тактики.
  • При зверненні до лікаря загальної практики — сімейної медицини такий хворий терміново направляється на консультація лікаря-проктолога-хірурга з метою визначення та реалізації адекватної лікувальної тактики.
  • Лікування хворого проводить лікар загальної практики -сімейної медицини.
  • При зверненні до лікаря загальної практики — сімейної медицини такий хворий тривало лікується консервативно з послідуючим направленням на консультацію до лікаря-загального хірурга.

Принцип етапного лікування хворих на геморой у відповідності до вимог Національних рекомендацій щодо ведення хворих на ускладнений геморой ІІІ–ІVcт.

Геморой є поширеною проблемою серед населення, особливо у групі людей старше 30 років. Ускладнений геморой ІІІ–ІV стадій є серйозним захворюванням, яке може потребувати серйозного лікування. Національні рекомендації встановлюють принципи етапного лікування таких хворих для досягнення максимальних результатів.

Згідно з рекомендаціями, найбільш правильним є варіант:
Проведення косервативного лікування (дієта, венотоніки, використання кремів, свічок, тощо) лікарем загальної практики сімейної медицини протягом 2-5 діб з послідуючою консультацією лікаря-проктолога-хірурга з метою визначення та реалізації адекватної лікувальної тактики.

Цей підхід відповідає принципам етапного лікування ускладненого геморою. Початкове консервативне лікування у лікаря загальної практики сприяє поліпшенню симптомів та підготовці пацієнта до подальшого лікування. Після цього проводиться консультація лікаря-проктолога-хірурга, який визначає оптимальний спосіб подальшої терапії, включаючи можливу хірургічну втручання.

При цьому інші варіанти, такі як лікування лікарем загальної практики без консультації проктолога-хірурга або постійне лікування від загального хірурга без консервативної підготовки пацієнта, можуть бути менш ефективними і призвести до ускладнень.

Отже, відповідно до національних рекомендацій, оптимальним варіантом є проведення косервативного лікування у лікаря загальної практики з подальшою консультацією лікаря-проктолога-хірурга для визначення подальшої лікувальної тактики.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись ЯКІ ХІРУРГІЧНІ ВТРУЧАННЯ Є ПРІОРИТЕТНИМИ ПРИ ХІРУРГІЧНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА ГЕМОРОЙ ІІІ – ІV CТАДІЇ ЗА J.GOLIGHER:
Следующая запись ЯКІ УСКЛАДНЕННЯ МОЖЛИВІ ПРИ ВИКОНАННІ ОПЕРАЦІЇ ГЕМОРОЇДЕКТОМІЇ З ВИКОРИСТАННЯМ ЕЛЕКТРОТЕРМІЧНОЇ СИСТЕМИ “LIGA SURE”?

⚡⚡⚡