Райони Ростова-на-Дону

Have a question? Ask in chat with AI!

Статистичні дані про райони Ростова-на-Дону: Площа, населення, дата заснування

Ростов-на-Дону – це місто з багатою історією та культурою, яке поділяється на 8 адміністративних районів. Кожен район має свої унікальні особливості, характеристики та статистичні дані.

Загальна інформація про райони Ростова-на-Дону

Ростов-на-Дону є одним з найбільших міст на півдні росії, з населенням понад 1,1 мільйон людей. Місто розташоване на берегах річки Дон та має площу понад 346 квадратних кілометрів. Ростов-на-Дону поділяється на 8 адміністративних районів, кожен з яких має свої особливості.

Райони Ростова-на-Дону та їх характеристики

 • Железнодорожный район — найбільший за площею район міста (106,4 км²), з населенням понад 230 тисяч осіб. Заснований у 1936 році.
 • Ворошиловский район — другий за площею район міста (94,7 км²), з населенням понад 210 тисяч осіб. Заснований у 1935 році.
 • Первомайский район — третій за площею район міста (63,1 км²), з населенням понад 180 тисяч осіб. Заснований у 1937 році.
 • Пролетарский район — четвертий за площею район міста (48,3 км²), з населенням понад 160 тисяч осіб. Заснований у 1928 році.
 • Кировский район — п’ятий за площею район міста (43,6 км²), з населенням понад 140 тисяч осіб. Заснований у 1936 році.
 • Ленинский район — шостий за площею район міста (37,1 км²), з населенням понад 120 тисяч осіб. Заснований у 1928 році.
 • Октябрьский район — сьомий за площею район міста (33,9 км²), з населенням понад 100 тисяч осіб. Заснований у 1928 році.
 • Советский район — восьмий за площею район міста (19,1 км²), з населенням понад 80 тисяч осіб. Заснований у 1936 році.

Особливості та визначні пам’ятки районів Ростова-на-Дону

Кожен район Ростова-на-Дону має свої унікальні особливості та визначні пам’ятки. Наприклад, Железнодорожный район відомий своїми промисловими підприємствами та розвиненою транспортною інфраструктурою, а Ворошиловский район славиться своїми культурними та освітніми закладами. Первомайский район відомий своїми парками та зеленими зонами, а Пролетарский район — своїми історичними пам’ятками. Кировський район може похвалитися своїми спортивними комплексами та стадіонами, а Ленинский район славиться своїми торговими центрами та магазинами. Октябрьский район відомий своїми медичними закладами та лікарнями, а Советский район — своїми творчими та мистецькими майстернями.

Висновок

Райони Ростова-на-Дону відіграють важливу роль у житті міста. Кожен район має свої унікальні особливості та характеристики, які формують загальний образ та колорит Ростова-на-Дону. Саме завдяки цьому, це місто приваблює туристів, інвесторів і підприємців з усієї країни.

Запитання, що часто ставлять по темі статті:

 1. Який найбільший район Ростова-на-Дону за площею?
 2. Який район Ростова-на-Дону має найбільше населення?
 3. Який район Ростова-на-Дону був заснований першим?
 4. Який район Ростова-на-Дону найвідоміший своїми культурними та освітніми закладами?
 5. Який район Ростова-на-Дону найвідоміший своїми історичними пам’ятками?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись День вшанування учасників бойових дій на території інших держав
Следующая запись Ряшів