Річард Греко

Have a question? Ask in chat with AI!

Річард Греко: від ідола підлітків до ікони бойовиків

Хто такий Річард Греко?

Річард Греко — американський актор, який здобув популярність своєю роллю Денніса Анджело в популярному телесеріалі "21 Jump Street". З того часу він знявся в численних фільмах і телешоу, закріпивши за собою репутацію чарівного головного героя та здатного виконавця ролей у бойовиках.

Раннє життя та кар'єра

Річард Греко народився 23 березня 1965 року в місті Вотертаун, штат Нью-Йорк. Він виріс у спортивному середовищі, вивчаючи карате та інші бойові мистецтва, які пізніше допомогли йому в акторській кар'єрі. Після закінчення середньої школи Греко переїхав до Нью-Йорка, щоб продовжити акторську кар'єру.

Підйом до слави

Прорив Греко відбувся в 1987 році, коли він отримав роль Денніса Анджело в серіалі "21 Jump Street". Серіал, в якому Греко зіграв молодого поліцейського, який проникає у школи під прикриттям, досяг величезного успіху серед підлітків і зробив Греко одним з найпопулярніших акторів того часу.

Після "21 Jump Street" Греко знявся у низці художніх фільмів, таких як "If Looks Could Kill" (1991), "Mobsters" (1991) і "Born to Ride" (1991). Ці фільми закріпили за ним репутацію чарівного головного героя та здатного виконавця ролей у бойовиках.

Кар'єра в кіно і на телебаченні

У 1990-х роках Греко продовжував зніматися у фільмах і телешоу, таких як "Marker" (1995), "The Adventures of Brisco County, Jr." (1993-1994), "Veronica's Closet" (1997-2000). Він також озвучив персонажа Макса в анімаційному серіалі "Extreme Ghostbusters" (1997-1998).

У 2000-х роках Греко знявся в таких фільмах, як "13 Dead Men" (2003), "Fearless" (2004) і "Bounty Hunters" (2011). Він також з'являвся в епізодах таких телешоу, як "Law & Order: SVU" (2003), "Las Vegas" (2004) і "Chuck" (2010).

Особисте життя

Річард Греко був одружений двічі. У 1991 році він одружився з моделлю Кеті Валентій, але через два роки вони розлучилися. У 2000 році він одружився з Мішель Очігаво, але через кілька років вони також розлучилися. У Греко є дочка от першого шлюбу.

Висновки

Річард Греко — американський актор, який здобув популярність своєю роллю Денніса Анджело в телесеріалі "21 Jump Street". З того часу він знявся в численних фільмах і телешоу, закріпивши за собою репутацію чарівного головного героя та здатного виконавця ролей у бойовиках.

Часто задавані питання

 • Скільки фільмів зняв Річард Греко?
  Річард Греко знявся приблизно в 30 фільмах.
 • Який найвідоміший фільм Річарда Греко?
  Найвідомішим фільмом Річарда Греко є "21 Jump Street".
 • Скільки телешоу зняв Річард Греко?
  Річард Греко знявся приблизно в 10 телешоу.
 • Який найвідоміший телесеріал Річарда Греко?
  Найвідомішим телесеріалом Річарда Греко є "21 Jump Street".
 • Чи отримав Річард Греко якісь нагороди?
  Річард Греко не отримував нагород.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Алі бін аль-Хусейн
Следующая запись Чженчжоу