Родич Андрій Ігорович

Have a question? Ask in chat with AI!

Родич Андрій Ігорович: Герой у душі, герой у серці

Хто такий Родич Андрій Ігорович?

Родич Андрій Ігорович — український військовий, капітан 24-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України, учасник російсько-української війни, посмертно удостоєний звання Героя України.

Життя та навчання Родича Андрія Ігоровича

Андрій Родич народився 5 березня 1988 року в місті Тернопіль, Україна. З дитинства мріяв стати військовим. Після закінчення школи вступив до Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові. У 2010 році закінчив академію та був призначений командиром взводу 24-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України.

Участь у російсько-українській війні

З початком російсько-української війни в 2014 році Андрій Родич брав участь в антитерористичній операції на сході України. Воював у складі 24-ї окремої механізованої бригади. Проявив мужність, героїзм та непохитність у боях за незалежність та територіальну цілісність України.

Подвиг Андрія Родича

29 липня 2014 року Андрій Родич загинув у бою під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Георгіївка Луганської області. Він вивів свою роту з оточення, знищив ворожий блокпост та прикрив відхід товаришів по службі. Андрій Родич героїчно загинув, але не відступив і не здав своєї позиції.

Нагороди та вшанування

За мужність та героїзм, проявлені в боях за незалежність та територіальну цілісність України, указом Президента України Родічу Андрію Ігоровичу посмертно присвоєно звання Героя України. Також він був нагороджений орденом «За мужність» III ступеня та медаллю «За військову службу Україні».

Герої не вмирають, вони живуть у наших серцях

Андрій Родич — справжній герой України. Він віддав своє життя за свободу та незалежність нашої країни. Його подвиг назавжди залишиться в наших серцях. Ми завжди будемо пам’ятати наших героїв, які загинули, захищаючи Україну.


Часто задавані питання

  1. Коли народився Андрій Родич?
  2. Андрій Родич народився 5 березня 1988 року.

  3. Де він навчався?
  4. Андрій Родич навчався в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного у Львові.

  5. Коли він загинув?
  6. Андрій Родич загинув 29 липня 2014 року.

  7. За що він був нагороджений?
  8. Андрій Родич був нагороджений званням Героя України, орденом «За мужність» III ступеня та медаллю «За військову службу Україні».

  9. Де похований Андрій Родич?
  10. Андрій Родич похований у місті Тернопіль, Україна.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Сапожніков Віктор Борисович
Следующая запись Молот