Saro London

Have a question? Ask in chat with AI!

Саро Лондон: Британський Летючий Човен з Двокільовим Оперенням

Саро Лондон (англ. Saro London) — британський двомоторний суцільнометалевий летючий човен-біплан з двокільовим оперенням. Розроблений під керівництвом Г. Ноулера в КБ фірми «Саундерс Роу» як розвиток типу А.7 («Северн»), він мав схожу конфігурацію, але дещо менші розміри. Особливістю конструкції літака стала можливість перевезення громіздких вантажів на горі фюзеляжу. Двигуни Saro London були встановлені на верхньому крилі.

Варіанти та Виробництво

Перший політ Saro London відбувся 31 травня 1934 року. Серійне виробництво літака тривало з 1934 по 1937 рік, загалом було виготовлено 33 одиниці. Існувало три основні варіанти літака:

 1. Saro London I: Початкова версія літака, оснащена двома двигунами Rolls-Royce Kestrel III потужністю 540 к.с.
 2. Saro London II: Модифікований варіант з більш потужними двигунами Rolls-Royce Kestrel VI потужністю 640 к.с.
 3. Saro London III: Експериментальний варіант з більш обтічними формами фюзеляжу та крил, призначений для участі в гонках Шнайдера.

Особливості Конструкції

Saro London мав металеву конструкцію з двокільовим оперенням та суцільнометалевою обшивкою. Крила літака складалися з двох біпланів, з'єднаних між собою N-подібними стійками. Хвостове оперення складалося з двох кілів та одного стабілізатора. Шасі літака було поплавкового типу, з двома головними поплавками та одним хвостовим поплавком.

 1. Фюзеляж: Фюзеляж літака був суцільнометалевим, з гладкою обшивкою. Він мав довжину 16,76 м і ширину 4,88 м. Над фюзеляжем розміщувалась гора, призначена для перевезення громіздких вантажів.
 2. Крила: Крила літака складались із двох біпланів, з'єднаних між собою N-подібними стійками. Біплани мали однакові розміри та площу. Розмах крил літака становив 20,73 м, а площа крил — 65,03 м².
 3. Хвостове Оперення: Хвостове оперення літака складалося з двох кілів та одного стабілізатора. Кілі мали однаковий розмір та форму, а стабілізатор був горизонтальним, з двома рулями висоти.
 4. Шасі: Шасі літака було поплавкового типу, з двома головними поплавками та одним хвостовим поплавком. Головні поплавки мали обтічну форму та були встановлені під фюзеляжем. Хвостовий поплавок також мав обтічну форму та був встановлений на кінці хвостової балки.

Експлуатація та Застосування

Saro London активно використовувався Королівськими ВПС Великої Британії в ролі патрульного та розвідувального літака. Також літак використовувався для перевезення пошти та вантажів. Під час Другої світової війни Saro London використовувався для проведення протичовнових патрулів та рятувальних операцій. Після закінчення війни Saro London використовувався в цивільній авіації як пасажирський та транспортний літак.

Висновок

Saro London був британським двомоторним суцільнометалевим летючим човном-біпланом з двокільовим оперенням, який використовувався Королівськими ВПС Великої Британії під час Другої світової війни та пізніше в цивільній авіації. Літак був оснащений двома двигунами Rolls-Royce Kestrel і мав змогу перевозити громіздкі вантажі на горі фюзеляжу.

Запитання, що часто задаються:

 1. Яке призначення мав літак Saro London?
  Літак Saro London використовувався Королівськими ВПС Великої Британії в ролі патрульного та розвідувального літака, а також для перевезення пошти та вантажів.

 2. Скільки літаків Saro London було виготовлено?
  Загалом було виготовлено 33 літаки Saro London.

 3. Які двигуни були встановлені на літаку Saro London?
  На літаку Saro London були встановлені два двигуни Rolls-Royce Kestrel.

 4. Яка максимальна швидкість літака Saro London?
  Максимальна швидкість літака Saro London становила 225 миль/год (362 км/год).

 5. Яка дальність польоту літака Saro London?
  Дальність польоту літака Saro London становила 1000 миль (1609 км).Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Джон Філіп Абізаїд
Следующая запись Угандійська кухня

Последние темы форума