Сестри Місіонерки Найсвятішого Ізбавителя (редемптористки)

Have a question? Ask in chat with AI!


Сестри Місіонерки Найсвятішого Ізбавителя: Жіноче монаше згромадження

Хто такі Сестри Місіонерки Найсвятішого Ізбавителя?

Сестри Місіонерки Найсвятішого Ізбавителя (редемптористки) — жіноче монаше згромадження, що живе і служить згідно духовності св. Альфонса Ліґуорі та св. Терези від Дитятка Ісус, поділяє харизму редемптористів.

Історія Сестер Місіонерок Найсвятішого Ізбавителя

Згромадження було засноване в 1866 році в Скала-Кампільоне (Італія) св. Альфонсом Ліґуорі, який був також засновником Ордену Редемптористів. Перші сестри були жіночою гілкою Ордену Редемптористів, але в 1926 році вони стали самостійним згромадженням зі своїми власними правилами та конституцією.

Духовність Сестер Місіонерок Найсвятішого Ізбавителя

Духовність Сестер Місіонерок Найсвятішого Ізбавителя ґрунтується на вченні св. Альфонса Ліґуорі та св. Терези від Дитятка Ісус. Їх головна мета — проголошувати Боже милосердя до всіх людей, особливо до найбідніших і найбільш покинутих. Сестри вважають, що кожна людина має потенціал для добра і що Бог любить усіх людей без винятку.

Апостольство Сестер Місіонерок Найсвятішого Ізбавителя

Сестри Місіонерки Найсвятішого Ізбавителя служать у більш ніж 70 країнах світу. Вони працюють у різних галузях, зокрема в галузі освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення та євангелізації. Сестри також працюють з біженцями, мігрантами та іншими вразливими групами населення.

Сестри Місіонерки Найсвятішого Ізбавителя в Україні

В Україні Сестри Місіонерки Найсвятішого Ізбавителя служать з 1992 року. Вони мають монастирі в Києві, Львові, Тернополі та Хмельницькому. Сестри працюють у різних сферах, зокрема в галузі освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення. Вони також ведуть апостольську діяльність, проголошуючи Боже милосердя до всіх людей.

Висновок

Сестри Місіонерки Найсвятішого Ізбавителя є жіночим монашим згромадженням, яке живе і служить згідно духовності св. Альфонса Ліґуорі та св. Терези від Дитятка Ісус. Вони поділяють харизму редемптористів і працюють у різних галузях, зокрема в галузі освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення та євангелізації. Сестри служать у більш ніж 70 країнах світу, зокрема в Україні.

Часті запитання про Сестер Місіонерок Найсвятішого Ізбавителя

 1. Хто заснував Сестер Місіонерок Найсвятішого Ізбавителя?

  Сестри Місіонерки Найсвятішого Ізбавителя були засновані св. Альфонсом Ліґуорі в 1866 році в Скала-Кампільоне (Італія).

 2. Яка духовність Сестер Місіонерок Найсвятішого Ізбавителя?

  Духовність Сестер Місіонерок Найсвятішого Ізбавителя ґрунтується на вченні св. Альфонса Ліґуорі та св. Терези від Дитятка Ісус. Їх головна мета — проголошувати Боже милосердя до всіх людей, особливо до найбідніших і найбільш покинутих.

 3. Де служать Сестри Місіонерки Найсвятішого Ізбавителя?

  Сестри Місіонерки Найсвятішого Ізбавителя служать у більш ніж 70 країнах світу, зокрема в Україні.

 4. Чим займаються Сестри Місіонерки Найсвятішого Ізбавителя?

  Сестри Місіонерки Найсвятішого Ізбавителя працюють у різних галузях, зокрема в галузі освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення та євангелізації. Вони також працюють з біженцями, мігрантами та іншими вразливими групами населення.

 5. Як можна стати Сестрою Місіонеркою Найсвятішого Ізбавителя?

  Щоб стати Сестрою Місіонеркою Найсвятішого Ізбавителя, потрібно звернутися до місцевого монастиря або до центральної курії згромадження. Кандидатки проходять період постулату, новіціату та тимчасових обітниць, перш ніж принести довічні обітниці.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Мар’янівка (станція)
Следующая запись Сонячна (станція метро)