Шамрило Тимофій Власович

Have a question? Ask in chat with AI!

Тимофій Шамрило: Співтворець радянської України, жертва великої чистки

Підзаголовок 1: Раннє життя і виховання

Початок 20-го століття став свідком народження Тимофія Власовича Шамрила, українського політичного діяча, народився 16 грудня 1905 року в мальовничому містечку Ніжин, розташованому в Чернігівській губернії, на території тодішньої Російської імперії. З раннього віку Тимофій з цікавістю спостерігав за бурхливими змінами, які підготувала історія для його батьківщини.

Підзаголовок 2: Початок політичної кар’єри

Політичне пробудження Тимофія сталося в хаотичний період революції та громадянської війни. Ще будучи молодим юнаком, він приєднався до лав партії більшовиків, яка висунула ідеали соціальної справедливості та побудови безкласового суспільства. Із запалом революціонера Тимофій взяв на себе різні партійні обов’язки, поступово піднімаючись по службовій драбині.

Підзаголовок 3: Служіння УСРР

У 1937 році Тимофій Шамрило ввійшов у вищий ешелон радянської влади в Україні. Його було обрано депутатом Верховної Ради УРСР першого скликання. Ця роль дала йому можливість впливати на законодавчі процеси та формувати політику, яка впливала на життя мільйонів українців.

Підзаголовок 4: Боротьба з опозицією

Тимофій Шамрило був одним з тих, хто притримувався жорсткої лінії щодо політичних опонентів. У ролі активного учасника великої чистки він скеровував зусилля з усунення тих, хто вважався загрозою для радянської влади в Україні. Це була темна глава в радянській історії, позначена політичними репресіями та переслідуваннями.

Підзаголовок 5: Жертва політичних інтриг

За іронією долі, Тимофій Шамрило також став жертвою політичних інтриг. У вересні 1941 року, коли німецькі війська просувалися вглиб української території, він був розстріляний поблизу села Гатне в Київській області. Його життя обірвалося трагічно і передчасно.

Висновок

Тимофій Шамрило був одним з українських радянських політичних діячів, які залишили свій слід в історії. Його політична кар’єра розгорталася на тлі драматичних подій, від революції до репресій. Життя Тимофія Шамрила є нагадуванням про складність та неоднозначність радянської епохи.

Поширені питання

  1. Хто такий Тимофій Шамрило?
  2. Тимофій Шамрило був українським радянським політичним діячем, який обіймав різні посади в уряді УРСР, в тому числі голову Ревізійної комісії КП(б)У.

  3. Коли він народився і помер?
  4. Народився 16 грудня 1905 року в Ніжині, на території тодішньої Російської імперії. Помер у вересні 1941 року біля села Гатне в Київській області.

  5. Чим він займався в політичній кар’єрі?
  6. Тимофій Шамрило був депутатом Верховної Ради УРСР першого скликання, членом Ревізійної комісії КП(б)У та її головою.

  7. У чому його основні досягнення?
  8. Тимофій Шамрило був активним учасником радянського уряду в Україні. Він брав участь у законотворчій діяльності та формуванні політики.

  9. Як він помер?
  10. Тимофій Шамрило був розстріляний поблизу села Гатне в Київській області у вересні 1941 року.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Іхрам (одяг)
Следующая запись Гаспар де Проні