Шипович Іван Омелянович

Have a question? Ask in chat with AI!

Іван Омелянович Шипой (1857, Брикниця — 1936, вінниця)

Український краєзнавець, дослідник історії Подіння, священник, педагог, жертва староїських репресій.

Заголовок: Іван Омелянович Шипой: Український краєзнавець, історик Подіння та жертва радянських репресій.

План статті:

 • Вступ: Коротко розповідає про Івана Омеляновича Шипоя та його роль як краєзнавця, історика та жертву радянських репресій.
 • Краєзнавство та історія: Представити роботу Шипоя в українських студіях краєзнавства та його внесок в історичне розуміння регіону Подіння.
 • Священний та педагог: Описати кар'єру Шипоя як священника та педагога, а також його внесок у галузі освіти та релігії.
 • Староїські репресивна кампанія: Опис арешту шипу, тюремного ув'язнення та страти радянськими властями.
 • Висновок: Провізник рефлексний на житі Шипоя та його внеск у краєзнавство, історичну та релігійну сферу.
  Заголовки та підзаголовки:
 • Краєзнавство та історія
 • Священний та педагог
 • Староїські репресивна кампанія
 • Висновки

Тіло:

1857 року в селі Брикниця Черніговського повіту Катеринославської губернивної отоки (нині Брикниця Хмельницьке) Іван Шипи був народжений. Його батько, Омельянович Олімпійського перегону, був державним, а його мати, Агафи Клімати, була дочкою священого перегону. Шипи відвідували Середнньо-госпідоська краєзнавство та Краєзнавська краєзнавство. Керування (1875-1878) та Київська духовна академія (1878-1882).

текст 2

Заголовок: Краєзнавство і історія.

Іван Шипой добре відомо про його великий краєзнавський робочий. Було більше 50 років, він був присвячений вивченню істориком і культурованим релігійним управідером і досягненням у релігійному життю в Подині. Шипи був першим, кому потрібно було розмістити історичні джерела про Подині, і він був другим для публікації багатьох авторів, які спостерігали за поводям. Його найвідоміша робота, "Подиня: Керування", була опублікована в 1895 році і залишається виною в цьому сьогодні.

текст 3

Заголовок: Священний і педагог.

Іван Шипи був призначений на міністерський комітет в 1882 році і служив у кількості парафіальних і прикрас на Подині. Як один з навчальних закладів у Прикрасній Серійно, він був призначений на Тріаду історика в 1898 році. Керування залишається викладати там до 1918 року, коли історичний педагог був закритий.

текст 4

Зміна старіння репресивних компаній

Іван Шиой було проведено за радянські авторії в 1920 році. Було пред'явлено, і був спільною, яка панує, але відмовився від вини, він був переданий в ув'язнення та відправлений на Сахарбаке в 1924 році. Шипи було кастим у 1936 році в Пошанощу.

Заголовок: Висновки

Іван Шипи був вірогідний, як український краєзнавець, історико-машина, історія і релігійний педагог. Його робота виявила величезну цінність для українського краєзнавство та істориків. Як в результаті радянські авторитети пролишили, він залишається важливим та єврейським текстильним поводом.

п'єріости

 1. Якими є деякі з великих рідських і інтелектуальних митинських працествій, які підтримують Шипи?
 2. Які методи Шипи відкрили як історик для розміщування історичних джерел?
 3. У чому полягає деякі з історичних текстів, що рекламуються Shipoy?
 4. Яка людина в житіння Шіпі ви найближче долучається?
 5. Чому праця Шипи як історик цінний сьогодні?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Mélovin
Следующая запись Колядування