Щокін Георгій Васильович

Have a question? Ask in chat with AI!

Георгій Щокін: піонер у галузі управління людськими ресурсами

У світі, де технології та глобалізація швидко змінюють характер роботи, ефективне управління людськими ресурсами стає більш важливим, ніж будь-коли. По мірі того як компанії прагнуть утриматись на плаву в конкурентному середовищі, уміння залучати, розвивати та утримувати талановитих працівників стало ключовим фактором успіху. Саме тут на сцену виходить Георгій Васильович Щокін, відомий український фахівець з управління людськими ресурсами, що внес неоціненний вклад у розбудову цієї галузі.

Хто такий Георгій Щокін?

Георгій Щокін народився 27 травня 1954 року в Запоріжжі. У 1977 році отримав диплом інженера-електрика в Запорізькому індустріальному інституті. Після закінчення навчання працював інженером на заводі "Запоріжсталь". У 1980 році очолив відділ роботи з кадрами заводу, а в 1985 році став заступником директора заводу з персоналу.

У 1990 році Георгій Щокін заснував Міжнародну Кадрову Академію (МКА), перший в Україні навчальний заклад, що спеціалізувався на підготовці фахівців з управління персоналом.

У 1994 році він став засновником Міжрегіональної Академії управління персоналом (МАУП), приватної вищої навчальної установи, яка сьогодні є одним із найбільших центрів підготовки кадрів у сфері управління персоналом в Україні.

У 2000 році Георгій Щокін був призначений головою Наглядової ради МАУП. Він також є членом Національного тристороннього соціально-економічного ради при Президентові України та членом правління Міжнародної академії управління персоналом.

Георгій Щокін — автор понад 300 наукових робіт в галузі управління персоналом, зокрема монографій "Управління персоналом в Україні" (1994), "Основи управління персоналом" (1997), "Стратегічне управління персоналом" (2000) та "Управління персоналом в умовах ринкової економіки" (2003).

Він є лауреатом Державної премії України в галузі науки і техніки, заслуженим діячем науки і техніки України, академіком Академії наук вищої освіти України та почесним професором ряду українських та зарубіжних вищих навчальних закладів.

Вклад Георгія Щокіна в розвиток управління людськими ресурсами

Георгій Щокін є визнаним лідером у галузі управління людськими ресурсами в Україні. Його робота відіграла ключову роль у розробці та впровадженні сучасних методів управління персоналом в українських компаніях. Його праці широко використовуються в освітньому процесі в Україні та за кордоном.

Георгій Щокін є активним учасником громадського життя. Він є членом Національної ради з питань розвитку науки і технологій, членом Комітету з питань науки, освіти та культури Верховної Ради України та головою громадської організації "Асоціація кадровиків України".

Він є засновником і головним редактором журналів "Управління персоналом" і "Кадровик-практик".

Нагороди та відзнаки Георгія Щокіна

Георгій Щокін є лауреатом низки престижних нагород та відзнак. Серед них:

 • Державна премія України в галузі науки і техніки (1998)
 • Заслужений діяч науки і техніки України (1999)
 • Почесний професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2000)
 • Почесний професор Московського державного університету імені М.В. Ломоносова (2003)
 • Почесний професор Санкт-Петербурзького державного університету (2005)
 • Член Національної академії наук України (2006)
 • Кавалер ордена "За заслуги" III ступеня (2007)
 • Кавалер ордена "За заслуги" II ступеня (2012)
 • Кавалер ордена "За заслуги" I ступеня (2017)

Георгій Щокін: видатний фахівець, вчитель і наставник

Георгій Щокін є не тільки видатним фахівцем в області управління людськими ресурсами, але і талановитим педагогом і наставником. Його лекції та семінари відрізняються високим професіоналізмом і практичною спрямованістю. Під його керівництвом захищено понад 100 кандидатських і докторських дисертацій.

Георгій Щокін є чудовою людиною, чуйним і уважним до людей. Він завжди готовий допомогти і підтримати своїх колег, студентів і друзів.

Георгій Щокін — це людина, яка зробила великий вклад у розвиток управління персоналом в Україні. Його праці та досягнення є неоціненним внеском у розвиток цієї галузі.

Висновок

Георгій Щокін — видатний фахівець в області управління людськими ресурсами, педагог і наставник. Його праці і досягнення є неоціненним внеском у розвиток цієї галузі.

Часто задавані питання

 1. Хто такий Георгій Щокін?
 2. Який вклад зробив Георгій Щокін у розвиток управління людськими ресурсами?
 3. Які нагороди та відзнаки отримав Георгій Щокін?
 4. Чим відрізняються праці Георгія Щокіна?
 5. Які плани на майбутнє у Георгія Щокіна?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Кордова авіамодель
Следующая запись Круглий Стіл — Вільна Грузія