Шульц Михайло Сергійович

Have a question? Ask in chat with AI!

Михайло Сергійович Шульц: Герой України

Хто такий Михайло Шульц?

Михайло Сергійович Шульц — український військовий, молодший сержант, покійний командир танка 1-ї окремої гвардійської танкової бригади. Він народився 14 липня 1982 року в Херсоні, Українська РСР. Загинув 25 січня 2015 року в смт Оленівці, Волноваського району, Донецької області, Україна. Михайло до останнього подиху залишався вірним військовій присязі та українському народові. Він віддав своє життя у боротьбі за незалежність і цілісність України.

Біографія Михайла Шульца

Михайло Шульц народився в сім'ї службовців. Його батько був військовим, а мати — вчителькою. У 1999 році Михайло закінчив Херсонське вище училище фізичної культури. Після закінчення училища служив в армії. У 2002 році його мобілізували до ЗСУ на посаду командира танка.

Військова кар'єра Михайла Шульца

Михайло Шульц брав участь у боях у зоні АТО на Сході України. 25 січня 2015 року його танк був підбитий терористами. Михайло Шульц загинув під час виконання бойового завдання. На момент смерті йому було лише 32 роки.

Посмертні нагороди

Указом Президента України від 17 лютого 2015 року № 102/2015 Михайлу Шульцю присвоєно звання Героя України з врученням ордена «Золота Зірка» посмертно.

Вшанування пам'яті

У Херсоні на будинку, де жив Михайло Шульц, встановлено меморіальну дошку. Також його ім'я присвоєно Херсонському вищому училищу фізичної культури.

Запитання, що часто задаються

1. За що Михайла Шульца було нагороджено званням Героя України?

Михайло Шульц був нагороджений званням Героя України за особисту мужність і героїзм, проявлені при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння українському народові.

2. Де загинув Михайло Шульц?

Михайло Шульц загинув у бою 25 січня 2015 року в смт Оленівці, Волноваського району, Донецької області, Україна.

3. Якій військовій частині належав Михайло Шульц?

Михайло Шульц служив у 1-й окремій гвардійській танковій бригаді.

4. Яке звання мав Михайло Шульц?

Михайло Шульц мав звання молодшого сержанта.

5. Де похований Михайло Шульц?

Михайло Шульц похований у Херсоні.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Англо-австралійці
Следующая запись Крокохід