Швідлер Мальвіна Зіновіївна

Have a question? Ask in chat with AI!

Мальвіна Зіновіївна Швідлер (19 серпня 1919, Одеса — 15 липня 2011, Київ, Україна) — українська акторка. Заслужена артистка УРСР (1972), Народна артистка України (1996). Лауреат премії «Київська пектораль» за визначний внесок у театральне мистецтво (1999). Член Національної спілки театральних діячів України.

Дитинство та Юність

Мальвіна Швідлер народилася 19 серпня 1919 року в Одесі, Україна. Її батьки були досить бідними, але не шкодували коштів, щоб забезпечити доньці найкращу освіту. Вона рано проявила інтерес до мистецтва, і після закінчення школи вступила до Одеської державної консерваторії ім. А.В. Нежданової.

Кар’єра в Театрі

Після закінчення консерваторії, Мальвіна Швідлер почала свою кар'єру в театрі. Вона працювала в різних театрах Києва, але найдовше (понад 30 років) була актрисою Київського театру імені Лесі Українки. На сцені цього театру вона зіграла багато ролей, які принесли їй визнання і любов глядачів.

Ролі в Кіно

Крім роботи в театрі, Мальвіна Швідлер також знімалася в кіно. Вона знялася в декількох фільмах, серед яких найвідомішими є «Захар Беркут» (1971), «Київські фрески» (1976) та «Вавилон-ХХ» (1979).

Нагороди та Досягнення

За свою довгу і плідну творчу діяльність Мальвіна Швідлер була удостоєна багатьох нагород і почесних звань. У 1972 році їй було присвоєно звання Заслуженої артистки УРСР, а в 1996 році — Народної артистки України. У 1999 році вона стала лауреатом премії «Київська пектораль» за визначний внесок у театральне мистецтво.

Висновок

Мальвіна Зіновіївна Швідлер була однією з найвидатніших українських акторок ХХ століття. Вона прожила довге і плідне творче життя, залишивши по собі величезну спадщину. Її ролі в театрі і кіно завжди були яскравими і незабутніми. Вона була справжнім майстром своєї справи, яка любила мистецтво і віддавала йому всю себе.

Часто Задаються Питання

  1. Які найвідоміші ролі Мальвіни Швідлер в театрі?
  2. Які фільми з Мальвіною Швідлер є найбільш популярними?
  3. Які нагороди і почесні звання були присвоєні Мальвіні Швідлер?
  4. Де працювала Мальвіна Швідлер впродовж своєї кар’єри?
  5. Коли народилася і коли померла Мальвіна Швідлер?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Бегерія
Следующая запись Super Mario 64

Последние темы форума