Свищ Сергій Сергійович

Have a question? Ask in chat with AI!

Свищ Сергій Сергійович: Старший лейтенант, Герой України


Хто такий Сергій Свищ?

Сергій Свищ був старшим лейтенантом Збройних сил України, який віддав своє життя за свою країну під час боїв за Дебальцеве в 2015 році. Він був справжнім героєм, який проявив велику відвагу та патріотизм, захищаючи свою Батьківщину від російської агресії.


Дебальцевський котел

У січні 2015 року місто Дебальцеве опинилося в оточенні російських військ. Українські військові опинилися в надзвичайно складному становищі, але продовжували відчайдушно боронити місто. Сергій Свищ був одним із тих, хто не відступив і до останнього захищав свою землю.


Подвиг Сергія Свища

Під час боїв за Дебальцеве, Сергій Свищ отримав смертельне поранення, але продовжував керувати своїм підрозділом і віддавати накази до останнього подиху. Завдяки його хоробрості та самопожертві, його підрозділу вдалося вийти з оточення.


Нагороди та визнання

Сергій Свищ був нагороджений орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно). Його ім'я було внесено до Книги пам'яті загиблих за Україну. У місті Дебальцеве йому встановлено пам'ятник.


Вшанування пам’яті героя

Пам'ять Сергія Свища вшановується в Україні на державному рівні. Його ім'я увічнене на меморіалах та пам'ятниках загиблим воїнам. Щорічно в день його загибелі проводяться меморіальні заходи та церемонії вшанування пам'яті героя.


Висновок

Сергій Свищ був справжнім героєм, який віддав своє життя за Україну. Він був відважним воїном і справжнім патріотом, який боронив свою країну до останнього подиху. Його подвиг ніколи не буде забутий.


Запитання, що часто задаються:

  1. Які подвиги здійснив Сергій Свищ?
  2. За що він був нагороджений?
  3. Де він загинув?
  4. Як він вшановується в Україні?
  5. Що ми можемо зробити, щоб пам'ятати про його подвиги?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись 3 січня
Следующая запись Антипротозойний препарат