Тадзіма Набі

Have a question? Ask in chat with AI!

Набі Тадзіма: Життя найстарішої повністю верифікованої людини в світі

Біографія


Набі Тадзіма народилася 4 серпня 1900 року в селі Ван, яке зараз є частиною острова Кікай у префектурі Каґосіма, Японія. Вона була наймолодшою з дев’яти дітей у сім’ї. Її батько був фермером, а мати — домогосподаркою. Тадзіма почала працювати в полі в ранньому віці, pomáhajíc своїй сім’ї. Вона вийшла заміж за фермера Кентаро Тадзіма в 1924 році, і у них naродилося дев’ять дітей.

Довге життя


Тадзіма була відома своїм довгим життям. Вона була найстарішою повністю верифікованою людиною в світі з 15 вересня 2017 року до своєї смерті 21 квітня 2018 року. Тадзіма була останньою повністю верифікованою людиною, яка народилася в XIX столітті. Станом на червень 2022 року вона входить в п’ятірку найстаріших людей в історії, чий вік не викликає сумніву (117 років і 260 днів).

Секрети довголіття


Тадзіма стверджувала, що її довголіття є результатом здорового сну і смачної їжі. Вона спала по 8-9 годин на день і їла здорову їжу, яка включала багато фруктів, овочів і риби. Тадзіма також регулярно займалася фізичними вправами, працюючи на фермі і роблячи зарядку щоранку.

Смерть


Тадзіма померла 21 квітня 2018 року в лікарні на острові Кікай у віці 117 років і 260 днів. Вона була оточена своєю сім’єю. Тадзіма була останньою повністю верифікованою людиною, яка народилася в XIX столітті.

Висновок


Набі Тадзіма була надзвичайною жінкою, яка прожила довге і щасливе життя. Вона була прикладом для всіх нас, показуючи нам, що можливо жити довго і повноцінно. Тадзіма назавжди залишиться в наших серцях.

Запитання, що часто задаються

  1. Який був секрет довголіття Набі Тадзіми?
  2. Як Тадзіма прожила більше 117 років?
  3. Що Тадзіма їла, щоб залишатися здоровою?
  4. Які вправи робила Тадзіма, щоб залишатися активною?
  5. Як Тадзіма померла?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Теренс Реттіген
Следующая запись Паяний теплообмінник