Тавіфа (Новий Заповіт)

Have a question? Ask in chat with AI!

Тавіфа: Жінка Віри, Щедрості і Воскресіння

Що ми знаємо про Тавіфу?

Тавіфа, також відома як Доркас, була новозавітною біблійною постаттю, відомою своєю працьовитістю і благодійністю. Вона жила в Іопії (нині Яффа), де була відомою своєю любов'ю до ближніх і щедрістю. Тавіфа шила одяг для бідних і нужденних і завжди була готова допомогти тим, хто її потребував.

Болезнь і смерть Тавіфи

Одного дня Тавіфа тяжко захворіла і померла. Її смерть стала великою втратою для громади Іопії. Люди, які знали її і отримували її допомогу, були в скорботі.

Воскресіння Тавіфи

Після смерті Тавіфи до Іопії прибув апостол Петро. Почувши про смерть Тавіфи, він пішов до кімнати, де лежало її тіло. Він помолився і звернувся до Тавіфи, кажучи: "Тавіфо, вставай!"

Тавіфа відкрила очі і сіла. Всі присутні були вражені і прославляли Бога. Воскресіння Тавіфи стало великим чудом, яке підтвердило віру і силу апостола Петра.

Вплив воскресіння Тавіфи

Воскресіння Тавіфи мало великий вплив на жителів Іопії. Багато хто з них увірували в Христа, побачивши диво, яке було створене апостолом Петром. Воскресіння Тавіфи стало одним з найбільших чудес, описаних у Новому Завіті. Воно показало силу Божу і віру апостолів.

Висновок

Тавіфа була прикладом віри, щедрості і любові до ближніх. Її життя і смерть стали благословенням для громади Іопії. Воскресіння Тавіфи було великим чудом, яке підтвердило віру і силу апостола Петра. Сьогодні ми можемо вчитися від Тавіфи, як бути щедрими і милосердними до інших. Ми можемо наслідувати її приклад і жити життям, наповненим вірою і любов'ю.

Часті питання про Тавіфу

 1. Хто була Тавіфа?
  Тавіфа була новозавітною біблійною постаттю, відомою своєю працьовитістю і благодійністю.
 2. Де жила Тавіфа?
  Тавіфа жила в Іопії (нині Яффа).
 3. Чим була відома Тавіфа?
  Тавіфа була відома своєю любов'ю до ближніх і щедрістю. Вона шила одяг для бідних і нужденних і завжди була готова допомогти тим, хто її потребував.
 4. Як померла Тавіфа?
  Тавіфа тяжко захворіла і померла.
 5. Хто воскресив Тавіфу?
  Тавіфу воскресив апостол Петро.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Яванський календар
Следующая запись Джон Хейшам Гібон