Тризуб (премія)

Have a question? Ask in chat with AI!

Премія «Тризуб» (англ. Tryzub Award) — Нагорода за самовідданість українському народу

У сучасному бурхливому світі існує безліч нагород, премій та почестей, які присуджуються в різних областях людської діяльності.
Кожна них має свою історію виникнення та особливу мету, проте є нагороди, які займають особливе місце завдяки своєму значенню та почесності. Серед них -Премія «Тризуб», заснована Фондом родини Мигаль у співпраці з Шевченківською Фундацією у 2019 році в Торонто (Канада).

Заснування та мета премії

Фонд родини Мигаль та Шевченківська Фундація об’єдналися з метою відзначити тих, хто зробив видатний внесок у розвиток української культури, науки, мистецтва та захисту прав і свобод українського народу. Таким чином виникла Премія «Тризуб», яка є одним із найвищих визнань за самовіддану працю та досягнення в зазначених сферах. Девіз «Нагороди, що визнають самопожертву за український народ і країну» в повній мірі відображає місію і суть цієї почесної відзнаки.

Сфера застосування та критерії оцінки

Премія «Тризуб» охоплює широкий спектр сфер діяльності, починаючи від літератури та мистецтва і закінчуючи наукою, освітою та політикою. Серед критеріїв оцінки кандидатів на нагородження можна виокремити такі:

 • Значний внесок у розвиток української культури та мистецтва
 • Видатні наукові досягнення
 • Захист прав і свобод українського народу
 • Сприяння збереженню та популяризації української мови та культури
 • Високий рівень професіоналізму та самовідданість обраній справі

Процес відбору та нагородження

Відбір кандидатів на Премію «Тризуб» здійснюється спеціальним комітетом, до якого входять експерти з різних областей діяльності. Комітет ретельно вивчає кожну кандидатуру, оцінюючи її за встановленими критеріями. В результаті відбору визначаються переможці, які отримують премію під час урочистої церемонії нагородження.

Значення та вплив премії

Премія «Тризуб» має велике значення для української спільноти в Канаді та за її межами. Вона не тільки відзначає видатні досягнення окремих осіб, але й сприяє популяризації української культури та мистецтва в різних куточках світу.

Лауреати Премії «Тризуб» стають прикладами для наслідування для нових поколінь українців, надихаючи їх на творчість, самовіддану працю та служіння українському народу. Нагороди мають також важливий вплив на розвиток українсько-канадських відносин, сприяючи взаєморозумінню та співпраці між двома країнами.

Висновок

Премія «Тризуб» — це важлива нагорода, яка відіграє значну роль у визнанні та підтримці видатних досягнень осіб, які присвятили своє життя служінню українському народу і країні.

Через своє високе значення вона стала невід’ємною частиною української культурно-громадського простору в Канаді, надихаючи та заохочуючи українців до нових звершень.

Часті питання

 1. Хто може бути номінованим на Премію «Тризуб»?
 2. Будь-яка особа, яка зробила видатний внесок у розвиток української культури, науки, мистецтва та захисту прав і свобод українського народу.

 3. Які критерії оцінки кандидатів на премію?
 4. Кандидати оцінюються за такими критеріями: значний внесок у розвиток української культури та мистецтва, видатні наукові досягнення, захист прав і свобод українського народу, сприяння збереженню та популяризації української мови та культури, високий рівень професіоналізму та самовідданість обраній справі.

 5. Хто відбирає кандидатів на премію?
 6. Спеціальний комітет, до якого входять експерти з різних областей діяльності.

 7. Яким чином проводиться церемонія нагородження?
 8. Лауреати Премії «Тризуб» отримують премію під час урочистої церемонії нагородження.

 9. Яке значення має Премія «Тризуб» для української спільноти?
 10. Премія «Тризуб» має велике значення для української спільноти в Канаді та за її межами. Вона не тільки відзначає видатні досягнення окремих осіб, але й сприяє популяризації української культури та мистецтва в різних куточках світу.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Frenzy
Следующая запись Запп Бренніґан

Последние темы форума