TURVALISED SAIDID MÄNGUDE ALLALAADIMISEKS

Have a question? Ask in chat with AI!

Mängud on suurepärane viis lõõgastuda ja lõbutseda, kuid on oluline tagada, et laadite need alla turvalisest allikast. Mõned veebisaidid võivad sisaldada pahavara, mis võib kahjustada teie arvutit või varastada teie isiklikku teavet.

Selles artiklis tutvustame teile mõnda turvalist saiti, kust saate mänge alla laadida. Need saidid on kõik kontrollitud pahavara ja muude ohualike elementide suhtes ning need on usaldusväärsed allikad mänge allalaadimiseks.

Steam

Steam on üks populaarsemaid mänguplatvorme maailmas. See pakub laia valikut mänge, sealhulgas nii tasulisi kui ka tasuta mänge. Steamil on ka suurepärane kogukond, kus saate teiste mängijatega vestelda ja mänge lugeda.

Kuidas Steamist mänge alla laadida?

Steamist mänge allalaadimiseks peate esmalt looma konto. Kui olete konto loonud, saate sirvida Steam’i kataloogi ja otsida mänge, mis teid huvitavad. Kui olete mängu leidnud, mille soovite alla laadida, klõpsake selle nimel ja seejärel klõpsake nuppu «Laadi alla». Steam hakkab mängu alla laadima ja installima.

Epic Games Store

Epic Games Store on veel üks populaarne mänguplatvorm. See pakub laia valikut mänge, sealhulgas nii tasulisi kui ka tasuta mänge. Epic Games Store’il on ka suurepärane kogukond, kus saate teiste mängijatega vestelda ja mänge lugeda.

Kuidas Epic Games Store’ist mänge alla laadida?

Epic Games Store’ist mänge allalaadimiseks peate esmalt looma konto. Kui olete konto loonud, saate sirvida Epic Games Store’i kataloogi ja otsida mänge, mis teid huvitavad. Kui olete mängu leidnud, mille soovite alla laadida, klõpsake selle nimel ja seejärel klõpsake nuppu «Laadi alla». Epic Games Store hakkab mängu alla laadima ja installima.

GOG.com

GOG.com on veebisait, mis müüb digitaalseid mänge. GOG.comis on saadaval lai valik mänge, sealhulgas vanu klassikalisi mänge ja uusimaid väljalaseid. GOG.comi mängud on alati DRM-vabad, mis tähendab, et saate neid mängida igas arvutis ilma piiranguteta.

Kuidas GOG.comist mänge alla laadida?

GOG.comist mänge allalaadimiseks peate esmalt looma konto. Kui olete konto loonud, saate sirvida GOG.comi kataloogi ja otsida mänge, mis teid huvitavad. Kui olete mängu leidnud, mille soovite alla laadida, klõpsake selle nimel ja seejärel klõpsake nuppu «Laadi alla». GOG.com hakkab mängu alla laadima ja installima.

Itch.io

Itch.io on veebisait, kus indie-mängude arendajad saavad oma mänge müüa. Itch.io’s on saadaval lai valik mänge, sealhulgas tasulisi ja tasuta mänge. Itch.io’i mängud on tihtipeale unikaalsed ja innovaatilised, mistõttu tasub neid uurida.

Kuidas Itch.io’st mänge alla laadida?

Itch.io’st mänge allalaadimiseks peate esmalt looma konto. Kui olete konto loonud, saate sirvida Itch.io kataloogi ja otsida mänge, mis teid huvitavad. Kui olete mängu leidnud, mille soovite alla laadida, klõpsake selle nimel ja seejärel klõpsake nuppu «Laadi alla». Itch.io hakkab mängu alla laadima ja installima.

Kuidas hoida oma arvutit turvalisena mängude allalaadimisel?


Mängude allalaadimise ajal on oluline hoida oma arvutit turvalisena. Siin on mõned näpunäited:

1. Veenduge, et olete alla laadinud mängu turvalisest allikast.


Ärge laadige mänge alla veebisaitidelt, mida te ei usalda. Kasutage ainult usaldusväärseid mänguplatvorme, nagu Steam, Epic Games Store, GOG.com ja Itch.io.

2. Kontrollige alati faili nime.


Enne mängu installimist kontrollige alati, kas faili nimi vastab mängu nimele. Kui faili nimi ei vasta mängu nimele, siis ärge seda installige.

3. Kasutage viirusetõrje programmi.


Viirusetõrje programm aitab kaitsta teie arvutit pahavara eest. Veenduge, et teie viirusetõrje programm on ajakohane ja et see skannib regulaarselt teie arvutit.

Kokkuvõte


Turvaliste saitide leidmine mängude allalaadimiseks võib olla keeruline, kuid see ei pea nii olema. Järgides selles artiklis toodud näpunäiteid, saate hoida oma arvutit turvalisena ja nautida oma lemmikmänge.

5 korduma kippuvat küsimust mängude turvalise allalaadimise kohta

1. Mis on parimad saidid mängude turvaliseks allalaadimiseks?


Parimate saitide hulka mängude turvaliseks allalaadimiseks kuuluvad Steam, Epic Games Store, GOG.com ja Itch.io.

2. Kuidas hoida oma arvutit turvalisena mängude allalaadimisel?


Mängude allalaadimise ajal on oluline hoida oma arvutit turvalisena. Vältige mängude allalaadimist usaldusväärsetest allikatest, kontrollige alati faili nime ja kasutage viirusetõrje programmi.

3. Mida teha, kui ma olen alla laadinud pahavaraga nakatunud mängu?


Kui olete alla laadinud pahavaraga nakatunud mängu, siis desinstallige mäng kohe ja käivitage viirusetõrje programm. Kui viirusetõrje programm ei suuda pahavara eemaldada, siis võtke ühendust arvutispetsialistiga.

4. Kas on ohutu alla laadida mänge tasuta mängude saitidelt?


Tasuta mängude saitidel olevad mängud ei ole alati turvalised. Mõned tasuta mängude saidid võivad levitada pahavara või muud ohtlikku tarkvara. Seetõttu on oluline alla laadida mänge ainult usaldusväärsetest allikatest.

5. Mida teha, kui ma ei ole kindel, kas veebisait on turvaline või mitte?


Kui te ei ole kindel, kas veebisait on turvaline või mitte, siis ärge laadige sealt mänge alla. Kasutage ainult usaldusväärseid mänguplatvorme, nagu Steam, Epic Games Store, GOG.com ja Itch.io.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись ПОКЛОН ПАР ЗА НОВУ ГОДИНУ
Следующая запись ČO ZNAMENÁ, KEĎ JE LEUKOCYTOV MENEJ AKO NORMÁLNE