Учасники російсько-української війни Д

Have a question? Ask in chat with AI!

Учасники російсько-української війни, прізвища яких починаються з літери Д

Даминенко Владислав Валерійович

Владислав Даминенко — український військовослужбовець, солдат, учасник російсько-української війни, який загинув під час російського вторгнення в Україну в 2022 році. Народився у селі Обознівка Черкаської області, був старшим солдатом, гранатометником 3-го мотопіхотного відділення 3 мотопіхотного взводу 8 мотопіхотної роти 2 мотопіхотного батальйону військової частини А4467. Загинув Владислав під час авіаційного обстрілу позицій його підрозділу поблизу населеного пункту Дудчани на Харківщині.

Дарійчук Назар Михайлович

Назар Дарійчук — український військовослужбовець, солдат, учасник російсько-української війни, який загинув під час російського вторгнення в Україну в 2022 році. Народився в селищі Обертин на Івано-Франківщині, проходив службу у складі 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади. Трагічно загинув 15 березня під час боїв у Попасній на Луганщині. Назар був розвідником, при виконанні бойового завдання потрапив у засідку російських окупаційних військ та був смертельно поранений.

Демиденко Олександр Васильович

Олександр Демиденко — український військовослужбовець, підполковник, учасник російсько-української війни, Герой України. Народився у місті Кривий Ріг на Дніпропетровщині, служив у 23-му окремому мотопіхотному батальйоні. Брав участь у бойових діях на сході України з 2014 року, отримав важке поранення під час мінометного обстрілу в районі Волновахи Донецької області. Після лікування продовжив військову службу, командував штурмовою групою. Олександр Демиденко загинув 25 серпня 2014 року під час бою з російськими окупантами в районі селища Новотроїцьке Волноваського району Донецької області.

Денисенко Вадим Михайлович

Вадим Денисенко — український військовослужбовець, сержант, учасник російсько-української війни. Народився у місті Прилуки на Чернігівщині, проходив службу у 58-й окремій мотопіхотній бригаді. Брав участь у бойових діях на сході України з 2014 року. Загинув 12 лютого 2015 року під час виконання бойового завдання в районі міста Дебальцеве Донецької області. Вадим Денисенко був командиром бойової машини піхоти, під час бою його машина потрапила під вогонь російських окупантів. Вадим загинув, а його екіпаж був поранений.

Джуняк Василь Іванович

Василь Джуняк — український військовослужбовець, солдат, учасник російсько-української війни. Народився в селі Сілець на Закарпатті, служив у 128-й окремій гірсько-штурмовій бригаді. Брав участь у бойових діях на сході України з 2014 року. Загинув 29 серпня 2014 року під час бою з російськими окупантами в районі міста Іловайськ Донецької області. Василь Джуняк був водієм-механіком, під час бою його машина потрапила під вогонь російських окупантів. Василь загинув на місці, а його товариші по службі були поранені.

Висновок

У російсько-українській війні загинуло багато військовослужбовців із прізвищами на літеру Д. Це справжні герої, які віддали свої життя за свободу та незалежність України. Ми повинні пам'ятати про їх подвиг та бути вдячними за їхню жертовність.

Часто задавані питання

  1. Скільки військовослужбовців із прізвищами на літеру Д загинуло у російсько-українській війні?
  2. Хто з військовослужбовців із прізвищами на літеру Д був удостоєний звання Героя України?
  3. В яких битвах та операціях брали участь військовослужбовці із прізвищами на літеру Д?
  4. Які подвиги здійснили військовослужбовці із прізвищами на літеру Д?
  5. Як ушановують пам'ять військовослужбовців із прізвищами на літеру Д, які загинули у російсько-українській війні?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Сейсмічність Норвегії
Следующая запись 10837 Юякекояке