USS Coronado (LCS-4)

Have a question? Ask in chat with AI!

USS Coronado (LCS-4) — другый корабль типу «Індепенденс» та четвертий класу Бойових кораблів прибережної зони (LCS-1)

Заголовки та підзаголовки:

 1. Огляд
 2. Історія
 3. Конструкція та характеристики
 4. Озброєння
 5. Служба
 6. Майбутнє
 7. Питання, що часто задаються

Огляд

USS Coronado (LCS-4) — другий корабль типу «Індепенденс» і четвертий класу Бойових кораблів прибережної зони (LCS-1), який знаходиться в складі ВМС США. Він є третім кораблем ВМС США, який отримав назву на честь міста Коронадо, штат Каліфорнія. Корабель був введений в експлуатацію 12 листопада 2014 року і базується в Сан-Дієго, штат Каліфорнія.

Історія

Кораблі типу «Індепенденс» були розроблені компанією General Dynamics. Їхнє будівництво почалося в 2005 році. USS Coronado (LCS-4) був закладений 14 грудня 2010 року на верфі Austal USA в Мобілі, штат Алабама. Він був спущений на воду 14 грудня 2012 року і введений в експлуатацію 12 листопада 2014 року.

Конструкція та характеристики

USS Coronado (LCS-4) має водотоннажність 2784 тонни, довжину 127 метрів і ширину 32 метри. Він оснащений двома газовими турбінами General Electric LM2500+ потужністю 36 мегават кожна. Корабель може розвивати швидкість до 40 вузлів (74 км/год).

Озброєння

USS Coronado (LCS-4) озброєний однією 57-мм гарматою, двома 30-мм гарматами, чотирма 12,7-мм кулеметами і двома пусковими установками ракет «Hellfire». Корабель також може нести два безпілотні вертольоти MQ-8 Fire Scout.

Служба

USS Coronado (LCS-4) прибув до своєї першої бази в Сан-Дієго в січні 2015 року. Корабель брав участь у кількох навчаннях і операціях, включаючи навчання RIMPAC 2016 року. У 2017 році USS Coronado (LCS-4) був розгорнутий в Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

Майбутнє

USS Coronado (LCS-4) залишається в активній службі у складі ВМС США. Корабель планується модернізувати в рамках програми LCS Mid-Life Upgrade. Модернізація включатиме установку нових датчиків, систем озброєння та засобів боротьби з електронною війною.

Питання, що часто задаються

 1. Скільки кораблів типу «Індепенденс» було побудовано?
 2. Які характеристики USS Coronado (LCS-4)?
 3. Яке озброєння має USS Coronado (LCS-4)?
 4. Де базується USS Coronado (LCS-4)?
 5. У яких операціях брав участь USS Coronado (LCS-4)?


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Список об’єктів реєстру «Пам’ять світу» в Європі й Північній Америці
Следующая запись Медаль і премія Майкла Фарадея

Последние темы форума