Вапнярська селищна рада

Have a question? Ask in chat with AI!

Вапнярська селищна рада: Адміністративно-територіальна одиниця та орган місцевого самоврядування

Історична довідка

Вапнярська селищна рада є адміністративно-територіальною одиницею та органом місцевого самоврядування в Томашпільському районі Вінницької області. Селище Вапнярка, адміністративний центр ради, розташоване на півночі району, за 25 км від районного центру, міста Томашполя. Через селище проходить залізнична лінія Жмеринка-Одеса.

Структура та склад ради

Вапнярська селищна рада складається з 26 депутатів, які обираються на термін 5 років. Очолює раду селищний голова, який також обирається на термін 5 років. Нинішнім селищним головою є Петро Іванович Ковальчук.

Функції та повноваження ради

Вапнярська селищна рада виконує низку функцій та повноважень, передбачених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні». До них належать:

  • управління комунальною власністю селища;

  • забезпечення соціально-економічного розвитку селища;

  • охорона громадського порядку та забезпечення пожежної безпеки;

  • організація благоустрою території селища;

  • сприяння розвиткові освіти, культури, охорони здоров’я та фізичної культури;

  • здійснення контролю за дотриманням законності та правопорядку на території селища.

Проблеми та перспективи розвитку

Основними проблемами Вапнярської селищної ради є низький рівень соціально-економічного розвитку, високий рівень безробіття, недостатнє фінансування бюджету та незадовільний стан комунальної інфраструктури. Однак, попри ці проблеми, селищна рада докладає зусиль для поліпшення ситуації. Зокрема, в останні роки було реалізовано низку проектів з розвитку інфраструктури селища, відкрито нові робочі місця та покращено якість освітніх та медичних послуг.

Висновок

Вапнярська селищна рада є відповідальним органом місцевого самоврядування, який вирішує низку важливих питань, що стосуються життя селища та його мешканців. Незважаючи на низку проблем, селищна рада докладає зусиль для розвитку селища та поліпшення якості життя його жителів.

Питання, що часто задаються:

 1. Яка площа Вапнярської селищної ради? Вапнярська селищна рада має площу 14,7 км².
 2. Яка кількість населення Вапнярської селищної ради? Чисельність населення Вапнярської селищної ради становить 9 657 осіб.
 3. Які населені пункти входять до складу Вапнярської селищної ради? До складу Вапнярської селищної ради входять селище міського типу Вапнярка та 1 село: Беглів.
 4. Який бюджет Вапнярської селищної ради? Бюджет Вапнярської селищної ради на 2023 рік становить 60,5 млн. грн.
 5. Які основні проблеми Вапнярської селищної ради? Основними проблемами Вапнярської селищної ради є низький рівень соціально-економічного розвитку, високий рівень безробіття, недостатнє фінансування бюджету та незадовільний стан комунальної інфраструктури.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Пістол (мінісеріал)
Следующая запись Прогестерон

Последние темы форума