Виборчий округ 146

Have a question? Ask in chat with AI!

Виборчий округ 146: Огляд історії, території та виборів

Виборчий округ 146 є одним із 27 виборчих округів у Полтавській області, Україна. Він був створений постановою Центральної виборчої комісії (ЦВК) №82 від 28 квітня 2012 року. До цього існувала інша система виборчих округів, і округ 146 сформувався в його нинішньому вигляді в результаті перерозподілу округів.

Історія та територія:

Виборчий округ 146 охоплює частину міста Кременчук, а також населені пункти Кременчуцького району Полтавської області. Головним містом округу є Кременчук, який є найбільшим містом в області після обласного центру Полтави. Округ займає площу близько 1800 кв. км і має розгалужену транспортну мережу, що включає автомагістралі, залізничні лінії та водний транспорт по річці Дніпро.

Виборчі кампанії та результати:

Вибори до Верховної Ради України в окрузі 146 відбуваються раз на п'ять років. Перші вибори в цьому окрузі відбулися в 2012 році, після створення сучасної системи виборчих округів. З того часу в окрузі відбулося три виборчі кампанії: у 2012, 2014 та 2019 роках.

У виборах 2012 року перемогу здобув Ігор Шаров, кандидат від партії "ВО Батьківщина". Він набрав 48,1% голосів виборців, в той час як його найближчий конкурент, кандидат від Партії регіонів Олександр Костенко, набрав 28,7% голосів.

У виборах 2014 року перемогу здобув Сергій Каплін, кандидат від партії "УДАР". Він набрав 37,4% голосів виборців, в той час як його найближчий конкурент, кандидат від партії "Народний фронт" Олександр Костенко, набрав 30,2% голосів.

У виборах 2019 року перемогу здобув Олег Арсенюк, кандидат від партії "Слуга народу". Він набрав 41,8% голосів виборців, в той час як його найближчий конкурент, кандидат від партії "За майбутнє" Сергій Каплін, набрав 32,4% голосів.

Діяльність депутатів:

Депутати, обрані від виборчого округу 146, представляють інтереси виборців у Верховній Раді України. Вони беруть участь у законотворчій діяльності, розглядають законопроекти та приймають рішення, які впливають на життя громадян. Депутати також здійснюють контроль над діяльністю уряду та інших органів державної влади.

Депутати, обрані від виборчого округу 146, є важливою частиною політичної системи України. Вони представляють інтереси своїх виборців і відіграють важливу роль у прийнятті рішень на державному рівні.

Вибори 2023 року:

Наступні вибори до Верховної Ради України в окрузі 146 відбудуться у 2023 році. У виборчій кампанії візьмуть участь кандидати від різних політичних партій та самовисуванці. Виборці матимуть змогу обрати депутата, який представлятиме їхні інтереси у Верховній Раді України.

Часто задавані питання:

 • Які критерії враховуються при розподілі округів?
  Критеріями для розподілу виборчих округів є кількість виборців, територіальні особливості, історичні та культурні зв'язки між населеними пунктами.

 • Хто має право голосу на виборах до Верховної Ради України?
  Право голосу на виборах до Верховної Ради України мають громадяни України, які досягли 18 років і не обмежені у дієздатності.

 • Як відбувається голосування на виборах до Верховної Ради України?
  Голосування на виборах до Верховної Ради України відбувається на виборчих дільницях, які створюються в населених пунктах. Виборці приходять на виборчу дільницю і отримують бюлетень для голосування. У бюлетені вони ставлять позначку навпроти прізвища кандидата, за якого вони голосують.

 • Як визначається переможець виборів до Верховної Ради України?
  Переможцем виборів до Верховної Ради України стає кандидат, який набрав найбільшу кількість голосів виборців.

 • Які повноваження мають депутати Верховної Ради України?
  Депутати Верховної Ради України мають повноваження приймати закони, вносити зміни до існуючих законів, контролювати діяльність уряду та інших органів державної влади.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Храм святого праведного Петра Багатостраждального (Холодний Яр)
Следующая запись Android Things

Последние темы форума