Виборчий округ 188

Have a question? Ask in chat with AI!

Виборчий округ 188: Гłębokie занурення в політичну географію Хмельницької області

Виборчий округ 188 — виборчий округ в Хмельницькій області. Він охоплює частину міста Хмельницького, а також ряд районів. Округ був створений в 2012 році і з того часу проводилися численні вибори.

Схема виборчого округа

Виборчий округ 188 межує з виборчими округами 190, 191, 192 та 193. Округ поділений на 10 територіальних дільниць.

З історії виборчого округа

Перші вибори в виборчому окрузі 188 відбулися в 2012 році. На цих виборах перемогу здобув кандидат від партії "Батьківщина". У 2014 році в окрузі відбулися позачергові вибори, на яких перемогу здобув кандидат від партії "Блок Петра Порошенка". У 2019 році в окрузі відбулися чергові вибори, на яких перемогу здобув кандидат від партії "Слуга народу".

Поточна політична ситуація в окрузі

Виборчий округ 188 є одним з найбільш конкурентних в Хмельницькій області. На виборах в 2019 році тут було зареєстровано 12 кандидатів від різних партій. Перемогу здобув кандидат від партії "Слуга народу", який набрав 38,4% голосів виборців. Друге місце посів кандидат від партії "Європейська солідарність", який набрав 19,8% голосів. Третє місце посів кандидат від партії "Батьківщина", який набрав 12,7% голосів.

Прогнози на майбутні вибори

Наступні вибори в виборчому окрузі 188 відбудуться в 2024 році. Очікується, що ці вибори будуть ще більш конкурентними, ніж попередні. Серед головних претендентів на перемогу називають кандидата від партії "Слуга народу", кандидата від партії "Європейська солідарність" та кандидата від партії "Батьківщина".

Висновок

Виборчий округ 188 є одним з найбільш конкурентних в Хмельницькій області. На цих виборах брало участь 12 кандидатів від різних партій. Перемогу здобув кандидат від партії "Слуга народу", який набрав 38,4% голосів виборців. Очікується, що наступні вибори в окрузі будуть ще більш конкурентними.

5 питань, що часто задаються про виборчий округ 188:

  1. Хто був першим переможцем виборів у виборчому окрузі 188?
  2. Яка партія перемогла на останніх виборах в окрузі?
  3. Скільки кандидатів брало участь у виборах в окрузі в 2019 році?
  4. Яка явка виборців була на останніх виборах в окрузі?
  5. Які партії будуть висувати кандидатів на наступних виборах в окрузі?


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Список плазунів Румунії
Следующая запись Деві Джонс (Пірати Карибського моря)

Последние темы форума