Вибух A321 над Синайським півостровом

Have a question? Ask in chat with AI!

Катастрофа літака A321 над Синайським півостровом: огляд трагічних подій і розслідування

31 жовтня 2015 року світ сколихнула трагічна звістка про авіакатастрофу над Синайським півостровом. Літак Airbus A321 російської компанії «Когалимавіа», що виконував чартерний рейс із Шарм-еш-Шейха до Санкт-Петербурга, зник з радарів через 23 хвилини після вильоту. У результаті катастрофи загинули 224 людини, і ця подія стала однією з найбільших авіаційних катастроф в історії росії.

У цій статті ми детально розглянемо події катастрофи літака A321 над Синайським півостровом, дослідимо причини трагедії та з'ясуємо результати розслідування.

 1. Хронологія подій
 • 31 жовтня 2015 року о 06:50 за місцевим часом літак Airbus A321 російської компанії «Когалимавіа» здійснив виліт з аеропорту Шарм-еш-Шейха, на борту перебували 217 пасажирів і 7 членів екіпажу.
 • Через 23 хвилини після вильоту літак зник з радарів.
 • Пошукові групи єгипетського уряду виявили уламки літака біля міста Ель-Аріш.
 • У результаті катастрофи загинули всі 224 людини, що перебували на борту.
 1. Причини катастрофи

Початкове розслідування показало, що катастрофа була спричинена вибухом бомби на борту літака. Уламки літака були знайдені розкиданими на великій площі, що свідчить про те, що вибух стався в повітрі.

У листопаді 2015 року російська влада оголосила, що вибух був спричинений саморобним вибуховим пристроєм, який був закладений на борт літака. Вибухівку було замасковано під банку з-під напою.

У грудні 2015 року російська Федеральна служба безпеки (ФСБ) заявила, що за вибухом стоїть угруповання «Ісламська держава в Іраку та Сирії» (ІДІЛ).

 1. Розслідування катастрофи

Розслідуванням катастрофи займалися російські та єгипетські експерти. У розслідуванні було задіяно близько 300 осіб, було зібрано понад 50 тисяч фрагментів уламків літака.

У березні 2016 року російська державна комісія оприлюднила остаточний звіт про розслідування. У звіті було підтверджено, що катастрофа була спричинена вибухом саморобного вибухового пристрою на борту літака. Також було встановлено, що вибух стався в хвостовій частині літака.

Ідентифікація останків загиблих і передача їх близьким завершилася у 2016 році.

 1. Наслідки катастрофи

Катастрофа літака A321 над Синайським півостровом мала значні наслідки:

 • росія припинила авіасполучення з Єгиптом.
 • Єгипет посилив заходи безпеки в аеропортах.
 • Багато країн посилили вимоги до перевірки пасажирів і багажу перед посадкою на літак.
 • Авіакомпанії запровадили нові процедури безпеки на борту літаків.
 1. Висновок

Катастрофа літака A321 над Синайським півостровом стала однією з найбільших авіаційних катастроф в історії росії. Трагедія стала причиною загибелі 224 людей і мала значні наслідки для авіації та туризму.

 1. Часті запитання

 2. Які були причини катастрофи літака A321 над Синайським півостровом?

Катастрофа була спричинена вибухом бомби на борту літака, що, ймовірно, було зроблено терористичним угрупованням «Ісламська держава в Іраку та Сирії» (ІДІЛ).

 1. Скільки людей загинуло в катастрофі?

У результаті катастрофи загинули всі 224 людини, що перебували на борту.

 1. Хто проводив розслідування катастрофи?

Розслідуванням катастрофи займалися російські та єгипетські експерти.

 1. Які були результати розслідування?

Розслідування показало, що катастрофа була спричинена вибухом саморобного вибухового пристрою на борту літака. Вибух стався в хвостовій частині літака.

 1. Які були наслідки катастрофи?

Катастрофа мала значні наслідки для авіації та туризму. росія припинила авіасполучення з Єгиптом, Єгипет посилив заходи безпеки в аеропортах, а авіакомпанії запровадили нові процедури безпеки на борту літаків.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Джуно (фільм)
Следующая запись Вулиці Конотопа