Вітович Олег Васильович

Have a question? Ask in chat with AI!

Олег Васильович Вітович — народний депутат України

Олег Васильович Вітович — український політик, народний депутат України 2-го скликання, активний учасник Революції гідності. Народився 7 квітня 1967 року в місті Кременець Тернопільської області. Закінчив Київський державний університет ім. Тараса Шевченка за спеціальністю «правознавство».

Після закінчення університету працював у системі органів прокуратури. В 1991 році був обраний народним депутатом України II скликання. Входив до складу Комітету Верховної Ради з питань законності і правопорядку.

Політична діяльність

У 1998 році Олег Вітович був призначений заступником голови Тернопільської обласної державної адміністрації. У 2002 році був обраний до Тернопільської обласної ради. З 2006 по 2010 рік працював заступником голови Тернопільської обласної ради.

У 2010 році Олег Вітович був кандидатом на голову Тернопільської обласної ради, але програв вибори. Після цього він працював адвокатом.

Революція гідності

Під час Революції гідності Олег Вітович був активним учасником протестів. Він виступав на мітингах, організовував допомогу для учасників Революції.

Смерть

Олег Вітович трагічно загинув 22 жовтня 2011 року в Києві. Він був застрелений під час мітингу біля Верховної Ради України. Вбивцю досі не знайдено.

Вшанування пам’яті

На честь Олега Вітовича названа вулиця в місті Кременець. Його ім’я присвоєно Кременецькій гімназії та Кременецькому ліцею. У Тернополі встановлено пам’ятник Олегу Вітовичу.

Висновок

Олег Вітович був видатним українським політиком, який віддав своє життя за свободу і незалежність України. Він назавжди залишиться в пам’яті українського народу як герой Революції гідності.

Часто задавані питання

  1. Хто такий Олег Вітович?
  2. Коли і де народився Олег Вітович?
  3. Де навчався Олег Вітович?
  4. Які посади займав Олег Вітович?
  5. У яких подіях брав участь Олег Вітович?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Отто Юліус Бірбаум
Следующая запись Індексна адресація

Последние темы форума