Вулиця Академіка Білецького (Київ)

Have a question? Ask in chat with AI!

Зміст

 1. Історія Вулиці Академіка Білецького
 2. Житловий Масив Відрадний
 3. Маршрут Вулиці Академіка Білецького
 4. Пам’ятки та Установи на Вулиці Академіка Білецького
 5. Транспорт на Вулиці Академіка Білецького
 6. Висновок

Історія Вулиці Академіка Білецького

Вулиця Академіка Білецького з'явилася на карті Києва у 70-ті роки ХХ століття, під час активного забудови житлового масиву Відрадний. Вона пролягає від вулиці Героїв Севастополя до залізниці й отримала свою назву на честь видатного українського вченого-металурга Олександра Білецького.

Житловий Масив Відрадний

Житловий масив Відрадний, де розташована вулиця Академіка Білецького, є одним із найгустонаселеніших районів Солом'янського району столиці. Він був зведений у 1970-80-ті роки і складається з дев'ятиповерхових панельних та цегляних будинків. Відрадний відомий своєю добре розвиненою інфраструктурою, численними школами, дитячими садками, магазинами та іншими установами.

Маршрут Вулиці Академіка Білецького

Вулиця Академіка Білецького тягнеться на північ від вулиці Героїв Севастополя, перетинає проспект Любомира Гузара та вулицю Василя Верховинця, і закінчується в тупику біля залізниці. Її довжина становить близько 1,5 кілометра.

Пам’ятки та Установи на Вулиці Академіка Білецького

Незважаючи на відносно невелику протяжність, вулиця Академіка Білецького може похвалитися низкою цікавих пам'яток та установ. До них належать:

 • Парк «Відрадний» — розташований поблизу вулиці Академіка Білецького, цей затишний парк є улюбленим місцем відпочинку місцевих жителів. Він славиться своїми мальовничими ландшафтами, доглянутими алеями та різноманітними атракціонами для дітей.
 • Палац культури «Металург» — розташований на вулиці Академіка Білецького, 2, цей культурний центр є одним із найбільших у Солом’янському районі. Він пропонує широкий спектр заходів для дорослих та дітей, включаючи концерти, вистави, творчі гуртки та секції.
 • Національний університет біоресурсів і природокористування України — основний корпус цього престижного вузу знаходиться на вулиці Академіка Білецького, 1. Університет готує фахівців з різних галузей, пов’язаних з сільським господарством, екологією та природничими науками.

Транспорт на Вулиці Академіка Білецького

Вулиця Академіка Білецького має хороше транспортне сполучення. По ній курсують автобуси, тролейбуси та маршрутні таксі. Найближчі станції метро до вулиці — "Берестейська" та "Шулявська".

Висновок

Вулиця Академіка Білецького є важливою транспортною артерією Солом'янського району Києва. Вона пролягає через житловий масив Відрадний, де проживає велика кількість киян. На вулиці розташовані різноманітні пам'ятки та установи, що робить її привабливою для відвідувачів та туристів.

Часто Задаювані Питання

 1. Де знаходиться вулиця Академіка Білецького?
  Вулиця Академіка Білецького знаходиться в Солом'янському районі міста Києва. Вона пролягає від вулиці Героїв Севастополя до залізниці.

 2. Яка протяжність вулиці Академіка Білецького?
  Довжина вулиці Академіка Білецького становить близько 1,5 кілометра.

 3. Які пам'ятки та установи розташовані на вулиці Академіка Білецького?
  На вулиці Академіка Білецького розташовані такі пам'ятки та установи, як Парк "Відрадний", Палац культури "Металург", Національний університет біоресурсів і природокористування України та інші.

 4. Який транспорт курсує по вулиці Академіка Білецького?
  По вулиці Академіка Білецького курсують автобуси, тролейбуси та маршрутні таксі.

 5. Які найближчі станції метро до вулиці Академіка Білецького?
  Найближчі станції метро до вулиці Академіка Білецького — "Берестейська" та "Шулявська".


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись Яєчна шкаралупа
Следующая запись Ліберально-демократична партія України