В’язні Країни привидів

Have a question? Ask in chat with AI!


В’язні Країни привидів

— американо-японський фантастичний бойовик, випущений у 2021 році. Режисером фільму став Сіон Соно, а сценарій написали Аарон Хендрі та Реза Сіксо Сафаі. Продюсером виступив Натаніель Болотін. Світова прем’єра відбулася 31 січня 2021 року, а в Україні фільм вийшов 30 вересня того ж року.

Сюжет

Дія фільму відбувається в постапокаліптичному світі, де злочинність процвітає, а правосуддя не існує. Головний герой, якого грає Ніколас Кейдж, — загадковий бандит на ім’я Рой, якого визволяють із в’язниці та відправляють у небезпечну місію. Його завдання — врятувати вродливу жінку, яку викрав безжалісний губернатор.

Щоб виконати своє завдання, Рою доводиться подолати численні перешкоди та зустрітися з небезпечними ворогами. Він повинен пробитися через територію, населену злими духами та жорстокими головорізами. На шляху до своєї мети Рой дізнається більше про себе та про те, на що він здатний.

Актори та ролі

У фільмі знялися наступні актори:

  • Ніколас Кейдж в ролі Роя
  • Софія Бутелла в ролі Берніс
  • Нік Кассаветіс в ролі губернатора
  • Білл Моуслі в ролі Джихана
  • Такехіро Хіра в ролі Ясудзиро

Зйомки

Зйомки фільму проходили в Японії та Таїланді. Бюджет картини склав 5 мільйонів доларів.

Реліз

Світова прем’єра фільму відбулася 31 січня 2021 року на кінофестивалі Sundance. В Україні фільм вийшов у прокат 30 вересня того ж року.

Відгуки критиків

Фільм отримав змішані відгуки від критиків. Дехто похвалив оригінальний сюжет та візуальний стиль фільму, а інші розкритикували його за надмірну жорстокість і відсутність логіки.

Касові збори

Фільм зібрав у світовому прокаті понад 10 мільйонів доларів.

Висновок

В’язні Країни привидів — це захопливий і візуально приголомшливий фільм, який не залишить вас байдужими. Він пропонує глядачам неймовірну історію, яскравих персонажів і приголомшливі спецефекти. Якщо ви любите фантастичні бойовики, то цей фільм точно для вас.

Запитання, що часто задаються

  1. Коли відбулася світова прем’єра фільму В’язні Країни привидів?
  2. Які актори знялися у фільмі?
  3. Де проходили зйомки фільму?
  4. Який бюджет фільму?
  5. Які відгуки критиків отримав фільм?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись XXI століття
Следующая запись Blue Origin NS-16

Последние темы форума