ЯКА КІЛЬКІСТЬ ЖИРУ В НОРМІ МІСТИТЬСЯ В ПЕЧІНЦІ?

Have a question? Ask in chat with AI!

Яка відповідь є правильною?

  • ≤5%
  • 6-10%
  • 11-15%
  • 16-20%

Кількість жиру в нормі в печінці

Печінка – це найбільший внутрішній орган людини, який виконує багато важливих функцій. Одна з цих функцій — це зберігання жиру. Хоча жир є важливим джерелом енергії, його накопичення в організмі може бути шкідливим для здоров’я, особливо коли йдеться про печінку.

Загалом, нормальна кількість жиру, яка міститься в печінці, не повинна перевищувати 5%. Це відноситься до так званого «непаравної жирової хвороби печінки» (Non-Alcoholic Fatty Liver Disease або NAFLD). Коли в печінці знаходиться більше 5% жиру, це може викликати запалення та інші проблеми зі здоров’ям.

Надлишок жиру в печінці може бути спричинений різними факторами, такими як погана дієта, недостатність фізичної активності, ожиріння, вживання алкоголю та деякі медичні стани. Симптоми надлишку жиру в печінці можуть включати важкість, біль або дискомфорт у правому верхньому квадранті черевної порожнини, втома та погіршення загального самопочуття.

У разі виявлення надлишку жиру в печінці, важливо звернутися до лікаря для додаткового обстеження та рекомендацій. Лікування може включати зміни у раціоні харчування, збільшення фізичної активності та інші медичні втручання.

Отже, відповідно до запитання, найбільш правильний варіант відповіді є ≤5%, коли кількість жиру в нормі, що міститься в печінці, не перевищує 5%.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись ЯКОЮ Є ГОСПІТАЛЬНА ЛЕТАЛЬНІСТЬ СЕРЕД ХВОРИХ НА ЦИРОЗ ПЕЧІНКИ В УКРАЇНІ?
Следующая запись ЯКОЮ Є РЕКОМЕНДОВАНА ПОЗИЦІЯ ПАЦІЄНТА ПРИ ПРОВЕДЕННІ ЕЛАСТОГРАФІЇ ПЕЧІНКИ?