ЯКЕ З НАВЕДЕНИХ ТВЕРДЖЕНЬ ЩОДО ЕПІДЕМІОЛОГІЧНИХ АСПЕКТІВ ОСТЕОАРТРИТУ Є ПРАВИЛЬНИМ?

Have a question? Ask in chat with AI!

Яка відповідь є правильною?

  • Станом на 2019 р. у світі нараховувалось близько 40 млн пацієнтів з остеоартритом
  • Близько 73% осіб з діагностованим остеоартритом – це люди старше 55 років
  • 30% усіх пацієнтів з остеоартритом становлять жінки
  • Поширеність остеоартриту в глобальному масштабі у найближчі 10 років буде зменшуватися

Епідеміологічні аспекти остеоартриту

Остеоартрит є одним з найпоширеніших захворювань суглобів у світі і становить серйозну проблему для глобального здоров’я. Дослідження показують, що ця хвороба впливає на мільйони людей по всьому світу і значно погіршує їх якість життя.

Серед наведених тверджень щодо епідеміологічних аспектів остеоартриту найбільш правильним є те, що близько 73% осіб з діагностованим остеоартритом – це люди старше 55 років. Дійсно, остеоартрит є хворобою, яка частіше виникає в похилому віці через зношення суглобів та зміни, що відбуваються в хрящовій тканині з віком.

Станом на 2019 рік у світі нараховувалось близько 40 мільйонів пацієнтів з остеоартритом, що також є дуже великою цифрою. Це говорить про те, що хвороба дійсно є поширеною і потребує уваги як з боку медичних працівників, так і з боку громадськості.

У той же час, 30% усіх пацієнтів з остеоартритом становлять жінки, що свідчить про те, що хвороба може впливати на обох статей. При цьому поширеність остеоартриту в глобальному масштабі не вказує на тенденцію зменшення у найближчі 10 років, а навпаки, ймовірно, буде зростати через збільшення середнього віку населення та зростання кількості людей, які ведуть малорухливий спосіб життя.

Таким чином, найбільш правильним варіантом є твердження, що близько 73% осіб з діагностованим остеоартритом – це люди старше 55 років. Це підтверджує статистичні дані та відображає практичний досвід у лікуванні цього захворювання.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись ЯКІ З НАВЕДЕНИХ ЧИННИКІВ МОЖУТЬ ЗБІЛЬШУВАТИ РИЗИК РОЗВИТКУ МЕТАБОЛІЧНО-АСОЦІЙОВАНОЇ СТЕАТОТИЧНОЇ ХВОРОБИ ПЕЧІНКИ?
Следующая запись В РЕКОМЕНДАЦІЯХ 2021 ESC GUIDELINES ON CARDIOVASCULAR DISEASE PREVENTION IN CLINICAL PRACTICE, ПО ПРОФІЛАКТИЦІ СЕРЦЕВО-СУДИННИХ ЗАХВОРЮВАНЬ РЕКОМЕНДУЄТЬСЯ ДІЄТА: