ЯКЕ З НАВЕДЕНИХ ТВЕРДЖЕНЬ ЩОДО ЕПІДЕМІОЛОГІЧНИХ АСПЕКТІВ ОСТЕОАРТРИТУ Є ПРАВИЛЬНИМ?

Have a question? Ask in chat with AI!

Яка відповідь є правильною?

  • Станом на 2019 р. у світі нараховувалось близько 40 млн пацієнтів з остеоартритом
  • Близько 73% осіб з діагностованим остеоартритом – це люди старше 55 років
  • 30% усіх пацієнтів з остеоартритом становлять жінки
  • Поширеність остеоартриту в глобальному масштабі у найближчі 10 років буде зменшуватися

Епідеміологічні аспекти остеоартриту: правильний варіант

Остеоартрит, який часто називають дегенеративним захворюванням суглобів, є одним із найбільш поширених захворювань суглобів у всьому світі. Ця хвороба впливає на рухливість та якість життя мільйонів людей, незалежно від їх віку.

Станом на 2019 рік більше 40 мільйонів людей у світі мають діагноз остеоартриту. Це значний відсоток популяції, що свідчить про серйозність проблеми та потребу у вивченні та лікуванні цього захворювання.

Дійсно, велика кількість пацієнтів з остеоартритом є людьми старше 55 років. Приблизно 73% осіб із діагнозованим остеоартритом належать до цієї вікової категорії. Це пов’язано зі збільшенням ризику розвитку захворювання з віком, а також зі зношуванням суглобів під впливом різних факторів.

Незважаючи на те, що статистика свідчить про те, що жінки страждають від остеоартриту частіше, ніж чоловіки, аж до 30% усіх пацієнтів, це залишається меншою кількістю у порівнянні з різними віковими групами.

Щодо поширеності остеоартриту у глобальному масштабі, слід зауважити, що прогнозування наступних 10 років не вказує на зменшення захворювання. Навпаки, з урахуванням демографічних та соціальних тенденцій, можна очікувати збільшення числа пацієнтів із діагнозом остеоартриту.

Отже, з огляду на наведені факти, найбільш правильним є варіант: «Станом на 2019 р. у світі нараховувалось близько 40 млн пацієнтів з остеоартритом». Це свідчить про масштабність проблеми та необхідність розвитку наукових досліджень та програм лікування цього захворювання.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись ЯКІ З НАВЕДЕНИХ ЧИННИКІВ МОЖУТЬ ЗБІЛЬШУВАТИ РИЗИК РОЗВИТКУ МЕТАБОЛІЧНО-АСОЦІЙОВАНОЇ СТЕАТОТИЧНОЇ ХВОРОБИ ПЕЧІНКИ?
Следующая запись ЯКЕ З НАВЕДЕНИХ ТВЕРДЖЕНЬ ЩОДО МОДИФІКАЦІЇ СПОСОБУ ЖИТТЯ В ПАЦІЄНТІВ З АРТЕРІАЛЬНОЮ ГІПЕРТЕНЗІЄЮ Є ПРАВИЛЬНИМ?