ЯКІ ХІРУРГІЧНІ ВТРУЧАННЯ Є ПРІОРИТЕТНИМИ ПРИ ХІРУРГІЧНОМУ ЛІКУВАННІ ХВОРИХ НА ГЕМОРОЙ ІІІ – ІV CТАДІЇ ЗА J.GOLIGHER:

Have a question? Ask in chat with AI!

Яка відповідь є правильною?

  • Лігування гемороїдальних вузлів за рахунок використанням латексних кілець.
  • Лезерне опромінення гемороїдальних вузлів.
  • Операція Лонго.
  • Класична гемороїдектомія за Мілліганом – Морганом, (Фергюсоном).

Хірургічні втручання для хворих на геморой ІІІ – ІV cтадії за J.Goligher

У хірургічному лікуванні геморою ІІІ – ІV стадії за J.Goligher важливо вибрати оптимальний метод, який буде найефективнішим для пацієнта. Одним із пріоритетних видів хірургічних втручань є класична гемороїдектомія за Мілліганом – Морганом, (Фергюсоном). Цей метод вже довгий час є стандартом у хірургічному лікуванні геморою важкого ступеню.

Під час операції гемороїдальні вузли видаляються із дотриманням всіх правил асептики та антисептики. Операція проводиться під загальною або місцевою анестезією. Вона дозволяє не лише видалити вузли, але й вивести пацієнта зі стану болю та дискомфорту. Важливо враховувати індивідуальні особливості пацієнта та його стан здоров’я при виборі хірургічного методу лікування.

Іншим часто використовуваним методом у лікуванні геморою є лігування гемороїдальних вузлів за рахунок використанням латексних кілець. Цей метод полягає у закладанні латексного кільця на основу гемороїдального вузла, що в результаті призводить до зупинки кровопостачання до вузла і його відмирання. Лігування є менш інвазивним методом порівняно з гемороїдектомією та може бути варіантом для пацієнтів, які не готові до більш складних втручань.

Із врахуванням вищезгаданих методів, операція Лонго та лезерне опромінення гемороїдальних вузлів не є пріоритетними для хірургічного лікування хворих на геморой ІІІ – ІV cтадії за J.Goligher. Хоча ці методи також можуть бути використані у деяких випадках, проте вони не мають такої високої ефективності та широкого застосування, як гемороїдектомія за Мілліганом – Морганом, (Фергюсоном) та лігування гемороїдальних вузлів.

Отже, у хірургічному лікуванні хворих на геморой ІІІ – ІV cтадії за J.Goligher пріоритетними є класична гемороїдектомія за Мілліганом – Морганом, (Фергюсоном) та лігування гемороїдальних вузлів за рахунок використанням латексних кілець. Ці методи є найефективнішими та найбільш доказаними у лікуванні геморою важкого ступеню.


Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Предыдущая запись КАТЕГОРІЇ ХВОРИХ НА ГЕМОРОЙ, У ЯКИХ В ПЕРШУ ЧЕРГУ СЛІД ВИКЛЮЧАТИ КОЛОРЕКТАЛЬНИЙ РАК :
Следующая запись ПРИНЦИП ЕТАПНОГО ЛІКУВАННЯ ХВОРИХ НА ГЕМОРОЙ У ВІДПОВІДНОСТІ ДО ВИМОГ НАЦІОНАЛЬНИХ РЕКОМЕНДАЦІЙ ЩОДО ВЕДЕННЯ ХВОРИХ НА УСКЛАДНЕНИЙ (КРОВОТЕЧА, ГОСТРИЙ ТРОМБОЗ, ВИРАЗКУВАННЯ ТА ІНШЕ)ГЕМОРОЙ ІІІ–ІVCТ.: